Widok

Dziwny katar u dwulatki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć, moja córka ma.2.5 roku. Od Sylwestra ma dziwny katar. Gęsty i przezroczysty, który jednak bez problemu wydmuchuje. Dodatkowo, ten katar nie trwa bez przerwy. Np. Jest 2 dni popołudniu, później przez 2 dni spokoj, następne 2 dni znów jest i tak w kółko już prawie 3 tyg. Zapisałam się na teleporadę, ale dopiero na czwartek, takie są terminy do naszego pediatry...
Córka nie gorączkije. Stawialismy na suche powietrze, ale okazało się, że mamy idealną wilgotność. wink Przeziębienie to nie jest raczej, bo wtedy był katar non stop, najpierw leciała woda, a potem gęstnial. A teraz córka w nocy oddycha bez problemu nosem. Jakieś pomysły co to może być?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki katar u dziecka to COVID-19. U mojego syna był taki sam. Myślałam, że ma uczulenie. Dodatkowo też miał wysypkę na buzi i brzuchu. Chodził tak przez ok. miesiąc. Katar pojawiał się i znikał, żeby za chwilę znów wrócić. Dowiedziałam się co to w końcu, gdy mojemu mężowi zrobili test na Covid i syn się od nas zaraził. Jego covid to bardzo słaby kaszel i słaby, ale długotrwały katar. Z dzieckiem covidowym trzeba wychodzić jak najczęściej z domu. Niech córka bawi się i biega na świeżym powietrzu. Tak by płuca były jak najlepiej dotlenione. Trzeba też zrobić pranie całej pościeli i pluszowych zabawek z którymi córka ma kontakt. Mojemu synowi wracała infekcja bo cały czas miał kontakt ze swoim pluszowym misiem. Przez co cały czas był nosicielem. Po wietrzeniu, praniu i dotlenianiu syn był zdrowy w 3 dni. Nie ma wysypki ani kataru. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

do góry