E. Leclerc

Hipermarkety

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zalecam ostrożność wątek zamknięty Po odejściu od kasy trzeba koniecznie sprawdzić kwoty na paragonie bo na...
~dorota
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

bezmyslny upór.. wątek zamknięty 1- kupiłem dziś wycieraczki samochodowe..pytam Pana na sklepie czy gdyby nie...
~tomek
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Kasjer nr 128 wątek zamknięty Chcę wyrazić opinię o Pani kasjerce nr służbowy 128 - miła, obsługuje z dużą...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Polecam jak najbardziej !!! wątek zamknięty Jeden z najlepszych hipermarketów E.Leclerc w Polsce. Byłem min. w Warszawie,...
~Smok
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Dobry supermarket wątek zamknięty Świetne położenie, duży, czysty, przestronny, ze świetnym asortymentem. Ceny...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

E.Leclerc wątek zamknięty Ten sklep tylko z pozoru wydaje się być atrakcyjny.tak naprawdę robi się tam...
~dj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Zakupy na dziale rtv- agd. wątek zamknięty Chciałam opisać sytuację, która spotkała mnie i męża w sklepie E. Leclerc w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 listopada 2013

.... wątek zamknięty Nagminnie zdarza się, ze cena przy kasie jest WYŻSZA od tej na półce....
~MM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

Bezpodstawne oskarżenia wątek zamknięty Ochrona w E.Leclerc jest niekompetentna i bezpodstawnie oskarża o kradzież....
~XYZ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

kasia - opinia wątek zamknięty jestescie nie za dobrym marketem ostatnio gdy byłam u was robic zakupy i...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

od dziś dziękuję wątek zamknięty Byłem dziś w tym sklepie po jedną rzecz. Wychodziłem już z kas i nagle...
~niron
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

przenoszę się do konkurencji wątek zamknięty korzystam ze sklepu od początku jego powstania, ale ostatnie kombinacje z...
~Mala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

skandal wątek zamknięty stojąc w kolejce do kasy wszystkiego się odechciewa, jak słyszy się jak panie...
~karol
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

Ja nie nażekam wątek zamknięty robię w tym sklepie regularnie zakupy raz w tygodniu. Obsługa jest taka sama...
~Profispan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

super sklep wątek zamknięty Jest wszystko! Czysto, jasno, mili ludzie. Zaluje ze nie ma takiego w Gdyni!
~lola falana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

35

wątków

do góry