Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
1200 słów/min wątek zamknięty W ciągu ośmiu tygodni poprawiłem swoje tempo czytania ze 180 słów/min na...
~Maurycy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2016

Szybkie czytanie zmienia życie wątek zamknięty Kurs szybkiego czytania u Pani Iwony Soleckiej to najlepsza inwestycja, na...
~Michał W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam kurs szybkiego czytania u Pani Iwony Soleckiej. Jestem...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Kurs indywidualny wątek zamknięty Gorąco polecam każdemu,kto szuka kursu szybkiego czytania lub efektywnego...
~Konrad
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Na prawdę warto wątek zamknięty Polecam z całego serca ten kurs. Miło, przyjemnie, profesjonalnie i w...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

szybkie czytanie wątek zamknięty Polecam. Jednak jak mówią, bez pracy nie ma kołaczy. Dla wszystkich...
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Jarek - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, kompetetnie i skutecznie. Szczerze polecam
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Po tym kursie zacząłem czytać wątek zamknięty Przed kursem tempo mojego czytania było raczej umiarkowane, co nie zmienia...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Serdecznie polecam wątek zamknięty Kurs jest skierowany do każdego, zaczynając od ucznia aż do osoby pracującej....
~student
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

jestem bardzo zadowolony i polecam wątek zamknięty zapisałem się na kurs z ciekawości ale ze sceptycyzmem podchodziłem do...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Gorąco polecam kurs-mój trwał 9 tygodni. Zajęcia urozmaicone, na których...
~Andrzej- inżynier
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Polecam !!! wątek zamknięty Jestem uczennicą liceum i pomyślałam że fajnie byłoby czytać szybciej. Jestem...
~Klaudia :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

zdecydowanie poelcam wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z kursu! sposob prowadzenia zajec bardzo m isie...
~kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

GORĄCO POLECAM! wątek zamknięty Jestem uczestniczką kursu szybkiego czytania i technik pamięciowych...
~Sonia P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

polecam wszystkim! wątek zamknięty Właśnie ukończyłam kurs szybkiego czytania, jestem bardzo zadowolona, zarówno...
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

opinia wątek zamknięty Osobiście uczestniczyła w indywidualnym kursie co dla mnie było jedynie...
~Katarzyna -lekarz medycyny
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

Opłaca się wątek zamknięty Uważam, że opłacało się brać udział w szkoleniu. Inaczej postrzegam uczenie...
~Karina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

57

wątków

do góry