Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aluś - opinia wątek zamknięty Skandal !!! nikt nie odbiera telefonu ani nie odpowiada na e- maila i nie...
~Aluś
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Firma worek przywiozla miesiac temu. Ale teraz juz od ponad tygodnia nie...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

NIGDY więcej tej firmy !!! wątek zamknięty Zamówiony worek przywieziono mi następnego dnia. Miejsce w którym torba ma...
~Dorota
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2018

Piotr tapicer - opinia wątek zamknięty Wszystko super sprawnie solidnie i na czas. Polecam w 100%. Piotr tapicer
~Piotr tapicer
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny korzystałam z usług firmy i kolejny raz 100% zadowolenia ....
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Wywóz gruzu wątek zamknięty Worek wywieziony w ciągu 24h od zgłoszenia. Rewelacja!
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Szczerze odradzam tragedia nieporozumienie wątek zamknięty zamówiłem worek na gruz na początku lipca ,po okolo 2 tygodniach juz po...
~GDAŃSZCZANIN
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2016

Polecam wątek zamknięty Worek na gruz oraz umowę dostarczono po 20 minutach od rozmowy telefonicznej....
~B.Maj.....
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

EcoBag wątek zamknięty Polecam firmę EcoBag - worki dostarczono szybko, wypełnione odebrano...
~EZal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Czytajcie regulamin wątek zamknięty Przed kontaktem i przyjęciem worka należy dokładnie zapoznać się z...
~Sebastian
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

Polecam tą firmę szybko sprawnie bez problemów wątek zamknięty Worek zamówiony o 8 rano dostarczony o 9.Po zapełnieniu gruzem i zgłoszeniu...
~przymorze
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Firma godna polecenia wątek zamknięty Zaryzykowałem -po niemiłych doświadczeniach z konkurencją- i nie zawiodłem...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

odbiór worka wątek zamknięty Na odbiór worka czekam już ponad dwa tygodnie. Najpierw wysłałam formularz...
~Klientka z Gdańska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Klient z Gdańska - opinia wątek zamknięty Szybko i NAJTANIEJ . W poniedziałek zamówiłem worek i też w poniedziałek...
~Klient z Gdańska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Polecam usługi tej firmy. wątek zamknięty Polecam firmę, wywieźli trzy dwutonowe worki z gruzem po czterech dniach od...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry