Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojtek - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z usług firmy czyszczącej, muszę przyznać, że...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 listopada 2021

Dawid - opinia wątek zamknięty Szybko sprawnie i na temat. Kanapa świeżutka i pachnąca. Dywanik super...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

M. Kujawa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona :) swietnie wykonana usługa, cały proces przebiegł...
~M. Kujawa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Brak mi słów !! Usługi pierwszej klasy !!! Terminy szybko ! Bardzo miła...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 marca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia. Termin umówiony błyskawicznie, Pani Agnieszka...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 marca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Super firma, kanapa wyczyszczona wygląda jak nowa. Polecam
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi, szybki termin, sprawnie przeprowadzone...
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lutego 2021

Anonimowy - opinia wątek zamknięty Usługa satysfakcjonująca, Pani wykonująca zlecenie bardzo miła i...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Beata Awiator - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie, szybko, skutecznie!
~Beata Awiator
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Bardzo wysoka kultura osobista, elastyczność do...
~Maciej
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Daniel - opinia wątek zamknięty Super Polecam Szybkol ładnie przyjemnie
~Daniel
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Konrad - opinia wątek zamknięty Zamówiłem czyszczenie skórzanej kanapy, która była bardzo zabrudzona. Z...
~Konrad
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

programming.services - opinia wątek zamknięty W pomieszczeniu biurowym, które wynająłem znajdowała się na środku duża...
~programming.services
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo miły Pan. Kanapa wyglądała tragicznie, a po czyszczeniu prawie jak...
~Kasia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna usługa! Świetny kontakt, bardzo dokładne czyszczenie. Chciałam...
~Dorota
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Matt - opinia wątek zamknięty Terminowo, profesjonalnie, bardzo konkretnie - naprawdę polecam tę firmę.
~Matt
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Polecam firmę Ecoclean. Profesjonalne czyszczenie kanapy, która znów wygląda...
~Gosia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Pranie wykładzin. wątek zamknięty Kolejny raz korzystam z usług firmy i bardzo sobie cenię jakość usług i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi firmy EcoClean. Profesjonalne podejście do pracy....
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Polecam wątek zamknięty Skorzystałam z usług firmy EcoClean już dwa razy i na pewno nie ostatni. Sofy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry