Ego Sopot

Kluby, dyskoteki Kluby nocne

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 53

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie najlepszy klub muzyczny w Trójmieście wątek zamknięty Czytam zamieszczone komentarze poniżej i naprawdę żal mi osób, które je...
~Anna Niemtz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

ochrona=porazka wątek zamknięty nie wiem nawet jak komentować to co się ostatnio tu dzieje....EGO był klubem...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

NOWY BARMAN. wątek zamknięty W ego imprezuję stosunkowo często, lubię tam przychodzić, często korzystam z...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

(...) wątek zamknięty Syf, gorąco, śmierdzi. Toalety totalna masakra. I do tego barmani kasują jak...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Ostatnia Wizyta wątek zamknięty Dałam im kolejna szansę. Nie jestem klientem free drink przychodzę po to żeby...
~klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Dobra muzyka, słaby klub. wątek zamknięty Do Ego przychodzę tylko i wyłącznie dla Dj Mixtee. Jest świetna, uwielbiam...
~A.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Impezowiczka wątek zamknięty Słabo i jeszcze raz słabo. Obsługa tragiczna, poczynając od Pani na wejściu...
~klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Zdecydowanie NIE! wątek zamknięty Byłam tam pierwszy i OSTATNI raz. Dlaczego? "Pan" szatniarz...
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

Nie polecam, dno do potęgi wątek zamknięty Byliśmy w klubie pierwsi, dwa stoliki bez rezerwacji. Po dwóch godzinach...
~mazi
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

ŻENADA wątek zamknięty OKRADAJĄ KLIENTÓW! Zostawiasz na jednym numerku dwie kurtki, płacisz za dwie,...
~haters
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

Szału nie ma... wątek zamknięty Ochrona wyjątkowo prostacka, chciałam wejść na chwilę zobaczyć co się dzieje...
~Karola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

M. - opinia wątek zamknięty Ego jest jakie jest, myśle,że to teraz jeden z bardziej obleganych klubów....
~M.
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Wstyd! wątek zamknięty Ten klub to jakaś paranoja. Siedząc przy barze widziałem, jak facet wstał i...
~Sovereign
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

SELEKCJONERZY- TRAGEDIA! NIE POLECAM! wątek zamknięty Miałam nieprzyjemność być w tym klubie.Zaczęło się na samym wejściu. Bramkarz...
~hottest_stuff
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Szatniarz do wymiany. Klub beznadziejny. wątek zamknięty Co to jest za szatniarz skoro daje mu swoj numerek a on wydaje mi czyjaś...
~Hipcio
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2011

Świetny klub !!! wątek zamknięty Klub bardzo fajny, muzyka REWELACYJNA!!! Jedyny minus to długie kolejki do...
~ONA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Jak w klubie może być tak słaba obsługa na wejściu... wątek zamknięty Pomijając fakt ze klub Ego jest miejscem nie posiadającym jakiegoś klimatu...
~sopocianin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2012

Beznadziejny klub!!! wątek zamknięty Jedyną zaletą jest chyba tylko nie najgorsza muzyka, poza tym bardzo...
~Majka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

zmieńcie Dj'a! wątek zamknięty Ogólnie club godny polecenia, bardzo miła atmosfera i obsługa również bez...
~Stylla
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Jeden z najlepszych trojmiejskich klubow. wątek zamknięty EGO - polecam wszystkim którzy lubią pobawić sie przy najbardziej...
~MOooone
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
190

postów

133

wątków

do góry