Ego Sopot

Kluby, dyskoteki Kluby nocne

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 53

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIE POLECAM ! wątek zamknięty Ludzi wpuszczają wszystkich, ważne tylko, aby mężczyzna miał na sobie koszulę...
~Sójka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2011

Pseudoselekcja wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam! W ub. sobotę małolata w białej koszulce stojąca na...
~Klubowicz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2011

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam nikomu kto nie ma ochoty na wyłacznie czarne rytmy. do szatni...
~kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

MISTRZOSTWO wątek zamknięty Dość często imprezuje w Ego. Jestem zadowolona z tego klubu pod każdym...
~Mon.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 grudnia 2011

magda - opinia wątek zamknięty Wczoraj wieczorem z koleżankami odwiedziłyśmy klub Ego. Niestety po wejściu...
~magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

jedno z lepszych miejsc wątek zamknięty Odwiedzam dosc czesto ten klub jestem mozna powiedzieć stałym bywalcem tam,...
~Muody
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

Porażka wątek zamknięty Muzyka jeszcze nigdzie tak nie rozczarowała. W trakcie imprezy może ze 4...
~ona21
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Cóż za żenada... wątek zamknięty Zaczynając od szatniarza, który zgubił mój żakiet, przechodząc przez...
~diva
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Najlepszy klub w sopocie wątek zamknięty Polecam wszystkim lubiącym "czarne" rytmy. Obsługa na barze, z małymi...
~agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 września 2011

żenada wątek zamknięty pracowałem w ochronie w latach 80, 90, 2000. ci ludzie nie wiedzą po co tam...
~ja
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

agata - opinia wątek zamknięty Lokal dobry, muzyka dobra i obsluga tez w porzadku. bez zbednej spinki, polecam.
~agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

koszta nie grają roli wątek zamknięty zdecydowanie polecam klub wszystkim, którym nie obce są przyklejające się do...
~Patryk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

nr 1 w sopocie wątek zamknięty NAJLEPSZY KLUB / GWARANCJA DOBREJ IMPREZY / DOBRE TOWARZYSTWO / BEZ ZBYTNIEJ...
~marcin
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

tragedia wątek zamknięty bylam tam na imprezie zeszłej nocy.selekcji zero-byleby pani sobie wepchnela...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lipca 2011

co z tą muzyką? wątek zamknięty Zupełnie nie rozumiem idei zlepku 30sekundowych fragmentów piosenek. Ledwo...
~k
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

Nie polecam! wątek zamknięty Odradzam wizyte w tym klubie zwłaszcza ludziom, którzy cenią sobie kulture...
~Domin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

Zmiana dj-a od zaraz ! wątek zamknięty Wczoraj chciałem poszaleć w klubie, ale dj był do d***. Psuł utwory, których...
~Gość
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

Polecam. wątek zamknięty Fajny wysoki misiu na barze , bardzo mily i zawsze usmiechniety. Pracuje juz...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

JUZ NIGDY TAM NIE WROCE!!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!!!! wątek zamknięty Niczego w tym klubie nie mozna pochwalic. Ani obslugi,ANI CHLOPAKA Z...
~NATALIA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

szukam... wątek zamknięty impreza rewelacyjna... dj bosko miksuje rytmy, do teraz czuje je w...
~sara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
190

postów

133

wątków

do góry