Ego Sopot

Kluby, dyskoteki Kluby nocne

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 53

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sobotnia wizyta wątek zamknięty Byłam w Sobotę. Ludzie zróbcie coś z tą klimatyzacją. Mamy XXI wiek środek...
~mariKa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

Świetny klub wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam - jeden z najlepszych klubów w trójmieście (pomimo tego...
~kacperski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 października 2009

wszystko ok, ale... wątek zamknięty No właśnie, jedno małe "ale". Tym "ale" jest brak szatni. Nie ma co zrobić z...
~milano82
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 września 2009

OK! wątek zamknięty Polecam czwartkowe imprezy, dobra muzyka, dj słucha sugesti co żadko się...
~Beloved
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 września 2009

ewa_235 - opinia wątek zamknięty klub jest przyzwoity. nie bywałam tam często, ale po ostatniej czwartkowej...
~ewa_235
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 września 2009

Pszczółka Maja - opinia wątek zamknięty Odwiedziłam ten lokal 4.09.09 i raczej nie będę tam ponownie przychodzić. Po...
~Pszczółka Maja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 września 2009

Polecam ten club wszystkim, ktorzy chca sie dobrze bawic wątek zamknięty Sobotnia impreza w Ego okazała się naprawdę świetna. Nie sądziłem, że będę...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

szacun wątek zamknięty Szacunek dla klubu :) jest najlepszy.
~Gumcia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

NIE WIERZE ... wątek zamknięty , że w końcu w trójmieście powstała taka imprezowania. Mega klimat, mega...
~Monia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lipca 2009

Opinia bardzo dobra wątek zamknięty Takim miejscom aż strach robić reklamę żeby się nie zepsuły ja ją jednak...
~BartGrudzień
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lipca 2009

ciekawe miejsce wątek zamknięty Aby wejść do tego klubu trzeba uporać się z tłumem wynikającym ze splotu dróg...
~julia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lipca 2009

Wlasnie wrocilam i... wątek zamknięty polecam bardzo. Trafilysmy tam przypadkowo, znudzone klimatem .... W Ego...
~Aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lipca 2009

~m
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
190

postów

133

wątków

do góry