Widok

Ekolan 18 36

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś tak jak ja planuje zakup mieszkania na tym osiedlu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swieza oferta, ceny rewelacja tylko jak z wykonaniem, szkolami dojazdami itd? Nie powiem bo tez mnie troche korci... jestem tez ciekawa opinii innych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro jadę na rozmowę wstępną , ciekawa jestem jak to będzie wyglądało w praktyce. Od jakiegoś czasu rozglądam się za mieszkankiem , a tu na pierwszy rzut oka super rozkład i bardzo ustawne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że niewiadomą jest jak zostanie zaadaptowana zachodnia strona budynku D. To podobno teren innego dewelopera więc najpewniej staną tam budynki mieszkalne. Podobno też 5-piętrowe. Zawsze lepiej byłoby to widzieć, chociaż na kartce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy możecie mi powiedzieć czy teren na którym budowane jest to osiedle nie jest terenem podmokłym? Po wschodniej stronie budynku D widziałam niewielkie bajoro o czym może sugerować późniejsze problemy z wilgocią w budynku. Zna sie ktoś w tych kwestiach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lepiej zwróćcie uwagę na stan wykończenia ja już zarezerwowałam mieszkanie i jak w domu przeczytałam , to nie mogłam uwierzyć , że to możliwe! Styropian na podłodze , nie pomalowana elewacja na balkonach.... Cena atrakcyjna , ale jak się doda to co trzeba samemu zrobić , to wszystkie inne oferty wychodzą taniej. Kupiłam na Nowym Horyzoncie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nigdzie nie znajduję takich informacji, to w umowie można dopiero przeczytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Musisz poprosić o kartkę z wypisanym wykończeniem. Na szczęście mój mąż się upomniał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdaje się dostałam coś takiego. Podłoga z izolacją ze styropianu, no ale z wylewką betonową. O balkonach nic nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co ja wszystkiego dokładnie nie pamiętam, bo szukałam mieszkania w wakacje , ale złapałam się za głowę i jak liczyliśmy to jakieś 30 tys. trzeba dodać do wykończenia. Mieszkanie kupiłam już gdzie indziej i tej kartki już nie mam. Może coś poprawili , ale czytaj uważnie , bo zakup mieszkania to spory wydatek i lepiej uważać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ceny rewelacja bo ziemia tańsza!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na osiedlu południowym ekolan buduje ok oczywiście zawsze są jakieś uwagi jak wszędzie. Na pewno minusem jest blisko obwodnica południowa najlepiej to sprawdzić wieczorem jak jest cisza. Ogólne wykonanie na dobrym poziomie tylko ściany karton gips mnie nie przekonują, ogólne wyciszenie budynku słabe... itp....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
""Na pewno minusem jest blisko obwodnica południowa"... hm również mieszkam na Osiedlu Południowym. Od 4 lat z resztą. Rzut beretem do obwodnicy jest dla mnie zdecydowanym plusem tej lokalizacji i nie widzę żadnego związku z jakimkolwiek hałasem. Okolica jest bardzo cicha i spokojna.
Musialam to napisac bo obwodnica jako minus i rzekomy generator hałasu mnie zszkokował, szczerze mówiąc.

pozdrawiam przyszłych "sąsiadów" :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć mam pytanie bo bardzo mocno jestem zainteresowany mieszkaniem w budynku A któy defacto zostaje oddany do użytku na dniach czy ktoś kto mieszka w budynku D może się wypowiedzieć jak się mieszka na osiedlu jak ze szkołami przedszkolami itd. czy ktoś posiada informacje co w okolicy ma powstać oraz czy komunikacja miejska jest gdzies w pobliżu. przepraszam za takie pytania ale nie mieszkam w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do szkół to nie orientuję się. Jest jedno prywatne przedszkole na osiedlu. Jesli chodzi o komunikację to jest autobus 175 - zależy gdzie sie chce dojechać. Generalnie nie jest to najlepiej skomunikowana okolica. Ale mieszka sie tam dobrze. na razie sporo sie dzieje bo trwa budowa nowych bloków, sąsiedzi się urządzają. Mi tam się podoba :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła jest w Borkowie (ok 20 minut pieszo) z naszego osiedla, przedszkole, tak jak powiedziała Pani Ania jest w bloku 45 na osiedlu Południowy. Ja rozmawiałam z deweloperem to mówił, że na osiedlu nie powstanie szkoła. Komunikacja wygląda tak, że z głównej drogi (ok 10 minut pieszo) odjeżdża 175 i nim można dojechać na pętle a stamtąd to już wszędzie tramwajem lub innymi autobusami. Jest jeszcze 189, ale odjeżdża spod mleczarni i trzeba tam podejść, ewentualnie podjechać 175 i wtedy do centrum gdańska dojedziemy w 20 minut. Okolica jest cicha i spokojna, sąsiedzi się urządzają, ale nikt nie hałasuje po nocach:)
Z deweloperem można łatwo się skontaktować, odpowiada na maile i telefony, w umowie nie ma żadnych kruczków (przynajmniej w naszej nie było), ale to każdy indywidualnie musi sprawdzić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko proszę wziąć pod uwagę, że Borkowo to gmina Pruszcz Gdański. Rejonowa podstawówka dla ul. Kazimierza Wielkiego to SP nr 16 na dolnej Oruni koło kościoła, a dla ul. Czerskiej w Świętym Wojciechu (SP nr 40). Najbliższą gdańską szkołą jest SP nr 86 na Wielkopolskiej (jedna z najbardziej przepełnionych gdańskich szkół, ale z najłatwiejszym dojazdem 175 w dół w kierunku Świętokrzyskiej). W 2018 ma powstać w Kowalach nowa szkoła podstawowa dla dzieci z Kowal, Borkowa i południowych dzielnic Gdańska,ale czy osiedla za ul. Starogardzką się "załapią" tego dziś nie wie nikt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry