Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia wątek zamknięty Dziękuję Panu Sebastianowi za zaangażowanie, profesjonalizm i wysoką kulturę...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Sebastianem! Jego profesjonalizm,...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Oliwia i Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Udaliśmy się do Pana Sebastiana po otrzymaniu odmowy kredytowej w jednym z...
~Oliwia i Arkadiusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Kasia i Łukasz - opinia wątek zamknięty Polecamy współpracę z Panem Sebastianem. Profesjonalny, konkretny i z dużą...
~Kasia i Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Z uwagi na prowadzoną przeze mnie działalność, doradcy kredytowi nie dawali...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pan Sebastian jest życzliwy, rzetelny i bardzo kontaktowy, co oprócz wysokiej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Patrycja i Przemsław - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Panem Sebastianem. Posiada on...
~Patrycja i Przemsław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Anita - opinia wątek zamknięty Pan Sebastian pomógł mi z wzięciem kredytu hipotecznego. Wytłumaczył...
~Anita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Sebastian i Klaudia - opinia wątek zamknięty Profesjonalista w każdym calu. Myśleliśmy długo i nie mamy do czego się...
~Sebastian i Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Janusz J. - opinia wątek zamknięty Pan Sebastian to prawdziwy profesjonalista. Miałem nietypową sytuację...
~Janusz J.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

michal - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna, miła i rzeczowa obsługa uwieńczona sukcesem pomimo...
~michal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Baltic House Poland - opinia wątek zamknięty Z Panem Sebastianem współpracujmy już od ponad roku, pomógł każdemu z naszych...
~Baltic House Poland
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panem Sebastianem.Specjalista w swojej...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Laura T. - opinia wątek zamknięty Do Pana Sebastiana trafiłam z polecenia i dalej z czystym sumieniem mogę...
~Laura T.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Renata T. - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie! Pan Sebastian zna się na rzeczy, z każdą zmianą w rynku...
~Renata T.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panem Sebastianem. Podejście bardzo...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Izabela Fornalska - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panem Sebastianem. Posiada on...
~Izabela Fornalska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Profesjonalna miła i fachowa obsługa.
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo kontaktowa osoba. Pan Sebastian jest drugim doradcą finansowym z jakim...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Michalina i Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Dzięki Panu Sebastianowi cały proces kredytu nie był...
~Michalina i Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry