El - Greco

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jest spoko wątek zamknięty Jadłem tam ostatnio taką słodką miodową kulkę na deser. Nie pamiętam jak się...
~Joszko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Pozytywna restauracja wątek zamknięty Jakiś czas temu wstąpiliśmy tam z mężem na obiad. Obiad był pyszny, stąd też...
~Wiki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Polecam tą restaurację wszystkim, którzy lubią dobrze zjesc. Dania sa duze i...
~Hanicek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Dobre jadło wątek zamknięty Jeden z ciekawszych lokali w Gdyni. Na pewno duży plus za jakość potraw....
~Raffik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

smacznie i ładnie wątek zamknięty Podobał mi się wystrój i obsługa, a jedzenie pychotka. Polecam wszystkim...
~Papryczka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Niebo w gębie! wątek zamknięty Kilka razy byliśmy już w Grecji i uwielbiamy ich kuchnię. Dlatego...
~Limonka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Rzeczywiscie z obsluga tam byl zawsze problem wątek zamknięty Znam to miejsce od kilku lat,przestalam chodzic bo z jedzeniem cos sie...
~Nin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Najgorsza restauracja w miesćie! wątek zamknięty Byliśmy wczoraj z żoną w tej restauracji uczcić naszą drugą rocznicę ślubu....
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Byłam raz i chyba nie wrócę... wątek zamknięty ...było to dość dawno i nie wiem jak teraz ale wtedy menu było całkiem...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

NIE POLECAM NIKOMU wątek zamknięty BYŁEM W TOWARZYSTWIE ZNAJOMYCH - 6 OSÓB , ZUPĘ DOSTAŁEM JEDNOCZEŚNIE Z DRUGIM...
~ROMAN
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Nie polecam ! wątek zamknięty Brak menu dla dzieci. Ceny zabójcze za tak mikre dania, mężczyzna nie ma co...
~M
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Zawód wątek zamknięty Po raz kolejny odwiedziłem El Greco. Zawsze robię to w towarzystwie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Porażka wątek zamknięty Obsługa niezbyt sympatyczna, w knajpie czuć mocno zapach kuchni (do...
~anti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

SŁABY STEK. wątek zamknięty KLIMAT SPECYFICZNY, NAWIĄZUJĄCY DO GRECJI. OBSŁUGA MIŁA I UCZYNNA. JA...
~ANDRZEJ Z SOPOTU
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, obsługa też bez zarzutu, klimatyczna muzyka. Ceny...
~finta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

bardzo smacznie wątek zamknięty polecam z czystym sumieniem
~Michał W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

NIE POLECAM wątek zamknięty Do resturacji trafilismy przypadkowo po spacerze bulwarem, nie zrobiła ta...
~mario
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

Hanka wątek zamknięty Rezerwowałam wcześniej na imprezę z okazji 50 lecia ślubu Rodziców .Było...
~Hanka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 września 2010

Zaskakująco pysznie i przyjemnie! wątek zamknięty Ukłony dla szefa kuchni!!! Za sałatkę z arbuza podaną z fetą i...
~Ariel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lipca 2010

zdecydowanie polecam!! wątek zamknięty byl to moj pierwszy raz i na pewno nie ostatni!!otwarta kuchnia umozliwia...
~system
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

68

wątków

do góry