El - Greco

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
duze rozczarownie wątek zamknięty Niestety zostalam razem z kolezankami, bardzo nieladnie potraktowana w...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Bardzo dobra grecka restauracja wątek zamknięty Warta polecenia i odwiedzenia, jakość i smak potraw bardzo dobra. Obsługa...
~degustator
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lutego 2010

Świetna kuchnia super obsługa duża cena wątek zamknięty Zdecydowanie polecam kuchnie grecką serwowaną w El Greco, jest ona wyjątkowa...
~Mike
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 stycznia 2010

..... wątek zamknięty nie rozumiem niektórych opinii ludzi, w El Greco bywam czesto a mimo to...
~stala bywalczyni
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

Rocznica Ślubu - SUPER! wątek zamknięty Ogolne wrazenie super, rezerwacje przez e-mail to w sumie nie istnieja ale to...
~Jah Rastafari
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie nie zgadzam się z opiniami nt. złej obsługi. Kelnerzy byli...
~alutka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

Raczej omijać!!! wątek zamknięty Początkowe wrażenie raczej na plus chociarz, obsłóga raczej słaba bo bardziej...
~Maciek i Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

wesele w El Greco wątek zamknięty Wybór restauracji na wesele to nie łatwa decyzja, tym bardziej...
~anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

polecam wątek zamknięty Jest przyjemna atmosfera,dania bardzo smaczne,i ceny normalne jak wszedzie.
~grek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 grudnia 2008

hmmmmm wątek zamknięty wystrój ładny jedzenie dobre ale obsługa nie ciekawa zero zainteresowania...
~asia baranowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 listopada 2008

Drugie podejście , druga porażka. wątek zamknięty Lokal poza przyjemnym wystrojem nie oferuje nic.Jedyne co się poprawiło w...
~Cleo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

Prawdziwie grecki smak wątek zamknięty Do El Greco trafiłem zupełnie przypadkiem, w niedzielne popołudnie. Od razu...
~MarcinEs
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 marca 2008

MOLO SUNSET-THEESALONIKI / GREECE /CDN...... wątek zamknięty Nie zapomniał jednak o nas !!! i wrócił po chwili przynosząc ze sobą...
~M@rcin
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 marca 2008

MOLO SUNSET-THEESALONIKI / GREECE wątek zamknięty Dzięki licznym wizytom w El Greco przywołałem swojej duszy przez żołądek...
~Marcin
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 marca 2008

mała wtopa wątek zamknięty kelner miły i uczynny, jedzenie smaczne ( to co nam udało się skosztować) ale...
~baboo78
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 marca 2008

klient - opinia wątek zamknięty Przykro mówić ale kierownik nie zachęcił mnie do ponownego przyjścia....
~klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 lutego 2008

Polecam wątek zamknięty Odwiedziliśmy El Greco przez przypadek - nasza ulubiona dotąd restauracja na...
~Marta Wrońska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 grudnia 2007

było tam baaaaardzoi miło wątek zamknięty Zaszliśmy na obiad. Przemiła obsługa, przepyszne dania, troskliwy...
~Fiola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 września 2007

Sprawdzilam sama wątek zamknięty Nie przestraszylam sie negatywnych komentarzy i sprawdzilam te restuarcje,...
~Emi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2007

Anna Michałowska - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona że odkryłam to miejsce.Jedzenie...
~Anna Michałowska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

68

wątków

do góry