Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Martyna M - opinia Kurs zrobiony w ekspresowym tempie, przekazana wiedza wystarczyła, żeby zdać...
~Martyna M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Mariusz - opinia Bardzo polecam szkołę ELCAR a szczególnie Pana Krystiana. Instruktor jest...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Kinga - opinia Bardzo polecam szkołe Elcar a szczególnie pana Krzysztofa. Skorzystałam z...
~Kinga
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Marcin - opinia Miło się jeździło miła atmosfera,polecam szkółkę .
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Mariia - opinia Polecam szkołę elcar. pan Krystian ma cierpliwe podejście. Jeżeli czegoś nie...
~Mariia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Beata Troka - opinia Bardzo dobrze oceniam moją współprace z szkołą jazdy Elcar. Kurs zarówno w...
~Beata Troka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Adam Podolski - opinia Bardzo polecam szkołę elcar. trafiłem z polecenia i nie żałuje swojego...
~Adam Podolski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Emilia Mazur - opinia Serdecznie polecam szkołę ELCAR! wszystkim którzy chcą się doszkolić, oraz...
~Emilia Mazur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Ania - opinia Polecam szkołę Elcar. Instruktor jest cierpliwy i ma indywidualne podejście...
~Ania
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

Oliwia - opinia Bardzo polecam szkołę Elcar. Zajęcia teoretyczne prowadzone w miłej...
~Oliwia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Patrick - opinia Nauczanie na najwyższym poziomie, w niezwykle efektywny sposób.
~Patrick
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Marcin - opinia Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę na pochwałę zasługuje...
~Marcin
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 lipca 2022

Robert Grabowski - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam szkółkę, profesjonalne, luźne podejście, świetne...
~Robert Grabowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Sonia - opinia wątek zamknięty Jako świeżo upieczony kierowca i jako szkoleniowiec, z całego serca polecam...
~Sonia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Michał G. - opinia wątek zamknięty profesjonalizm. Dzisiaj (25.05.2021r.) udało mi się zdać egzamin praktyczny...
~Michał G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła w 3mieście. Instruktor Krysitian to instruktor z powołania,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę ELCAR, potrafią przygotować tak, że na egzamin idzie się...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Praktyka zdana za pierwszym razem, bardzo polecam instruktora Krystiana....
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Angelina - opinia wątek zamknięty Zdałam dziś egzamin kat.B za 1 razem ! :) za co bardzo dziękuję ELCAR w...
~Angelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Jan - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemna obsługa dobra cena polecam instruktora Krzysztofa N
~Jan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
752

postów

739

wątków

do góry