Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetna szkoła! wątek zamknięty Poziom nauczania, kadra oraz wyposażenie na najwyższym poziomie. Kontakt...
~Malina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

Polecam kurs w szkole Elcar wątek zamknięty Zakończyłam kurs na kat. B w tej szkole i jestem bardzo zadowolona z tego,...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Jarosław W. - opinia wątek zamknięty Jest to bardzo dobra szkoła. Zdecydowanie polecam i dziękuję za szkolenie. W...
~Jarosław W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 października 2019

Profesjonalnie wątek zamknięty w najlepszej cenie w Gdyni. Polecam.
~KK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

Polecam wątek zamknięty Każdy może mieć marzenie. Moje, to jazda motocyklem. Spełniło się. Dzięki...
~Bela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Bezkonkurencyjnie! wątek zamknięty W wieku 18 lat robiłem tu kat. B i A2. Zdałem obie kategorie za pierwszym...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2019

Polecam ! wątek zamknięty Szczerze polecam szkołę ElCar Gdynia. Poziom nauczania wysoki. Bez problemu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Polecam bardzo! wątek zamknięty Szkoła jak najbardziej wartościowa! Świetny, bardzo informatywny kurs...
~Hubert - Już Kierowca!
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Polecam bardzo szkołę elcar miła obsługa przy zapisywaniu się na kurs teorie...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

OSK godny polecenia! wątek zamknięty Szkoła bardzo dobrze przygotowała mnie przed egzaminem. Bardzo cenię sobie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Beat - opinia wątek zamknięty Szkoła jazdy godna polecenia ! Zdałam Prawo jazdy za 1 razem, instruktorem...
~Beat
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Kurs kat. B wątek zamknięty Instruktorzy podchodzą profesjonalnie do kursantów. Są bardzo cierpliwi i...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Świetne wątek zamknięty Serdecznie polecam ELCAR!! A w szczególności Panią Kasię za jej cierpliwość,...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania, oraz dobre przygotowanie. Zdalem za pierwszym,...
~Szyszkins
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Polecam i będę bardzo miło wspominała :) wątek zamknięty Z usług szkoły skorzystałam za namową narzeczonego, który również jest jej...
~Ania Skowron
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Wspaniała! wątek zamknięty Sądzę, że jest to jedna z lepszych szkół w Gdyni! Kurs teoretyczny skończony...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 marca 2018

Zdecydowanie na tak ! wątek zamknięty Polecam tą szkołę egzamin zaliczony za pierwszym razem. Wielkie dzięki dla...
~Anna Herek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Po nieudanej przygodzie z prawem jazdy sprzed 4 lat w szkole o której lepiej...
~Justyna Borys
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Z tą szkołą jazdy za pierwszym razem zdalem prawo jazdy. Nie zastanawiajcie...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Szkoła zdecydowanie warta polecenia wątek zamknięty Przeszedłem kurs na kat. B i 19 grudnia 2017 zdałem egzamin w PORD. Wspaniały...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
752

postów

739

wątków

do góry