Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam dobrą szkołą jazdy! wątek zamknięty Polecam Elcar, kurs rewelacyjny i teoria i praktyka. Egzamin zdany za...
~Krzysztof B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

Świetnie! wątek zamknięty Myślałam, że jeśli nigdy nawet nie siedziałam za kierownicą, zdobywanie...
~Olka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Elcar:) wątek zamknięty mała filigranowa kobieta a pasji i wiedzy ogrom. Gorąco polecam Panią...
~justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Najtaniej, naj;epiej więc po co przepłacać wątek zamknięty Polecam kat A i B przeszła praktycznie bezproblemowo dzięki Piotrkowi na A i...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Polecam ELCAR :) wątek zamknięty Szkołę wybrałam sugerując się opiniami w internecie. Prawo jazdy zdane...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Prawko za pierwszym razem. wątek zamknięty Szkołę tą wybrałam z polecenia moich znajomych i się nie zawiodłam. Dziś już...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Polecam ! wątek zamknięty Polecam tą szkołę jazdy , bardzo dobry kurs teoretyczny i świetni nauczyciele...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

Polecam ELCAR. Najlepsi ! wątek zamknięty Przez namowę znajomego skorzystałam z kursu w tej szkole nauki jazdy. Nie...
~Sandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, najlepsza szkoła, dobrze się tam wyuczyłem oraz bardzo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Polecam! Elcar gdynia wątek zamknięty Najlepsza szkoła nauki jazdy w Gdyni! Serdecznie polecam! pewne zdanie...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

OPINIA wątek zamknięty Z całego serducha polecam ELCAR. Wybrałam teorie w domu, ale zaledwie kilka...
~Laura
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Egzamin zdany za pierwszym razem dzięki Elcar wątek zamknięty Polecam szkołę nauki jazdy Elcar, a w szczególności instruktora p. Krystiana...
~Nareszcie kierowca
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Zajebista szkoła jazdy 👍 wątek zamknięty Prawo jazdy zdane przy pierwszym podejściu :) Instruktor kompetentny i...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Polecam!! wątek zamknięty Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem, to najlepiej...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Skorzystałam z nauki teorii w domu. Naukę jazdy miałam przyjemność odbywać z...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

POLECAM! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Jazdy z p. Kasią to całą przyjemność :)!
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Nikt z moich znajomych nie uczył się w tej szkole. Zasugerowalem sie opiniami...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Najlepsza szkoła, najlepszy instruktor! wątek zamknięty Skorzystałam z teorii w domu i egzamin teoretyczny zdany już za 3 razem. Moim...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Bardzo Profesjonalnie i Bardzo Tanio wątek zamknięty Bardzo polecam 12 stycznia zdałem egzamin za pierwszym razem. Instruktorzy...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

NAJLEPSI :) wątek zamknięty Z całego serduszka polecam Elcar, gdyż miałam przyjemność jeździć z...
~Jola W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
752

postów

739

wątków

do góry