Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia wątek zamknięty nawet całkiem sympatycznie, chociaż jedzenie bez polotu. No i cena piwa w...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

numer 1 w trojmieście wątek zamknięty Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż wielokrotnie korzystałem wraz z moją...
~Pan Karol
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

uwaga!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty klient krajowy czyli Polak lekceważony przez barmana- gorsze drinki bez...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

kuchnia w restauracji Elephant wątek zamknięty Będąc gośćmi w słoneczne popołudnie zamowilysmy zupę cebulowa,a otrzymałysmy...
~Izka z Sopotu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

pizza rewelacyjna wątek zamknięty Pizza w elephancie lepsza niż we włoszech! Zakochałem się w pizzy i w...
~msc
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam to miejsce! Przemiła obsługa i przyjemny wystrój. Pizza...
~Dominika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

obsługa fortepianu, bo nie można tej osoby nazwać muzykiem... wątek zamknięty Mam prośbę do właścicieli obiektu, czy do "obsługi" fortepianu moglibyście...
~HR
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2011

polecam, zwłaszcza maliny zapiekane wątek zamknięty Wszystkim bardzo polecam to miejsce! Baaaaaaaaardzo miła obsługa, pyszne...
~monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

świetny wątek zamknięty Obsługa wspaniała (wbrew pozorom nie jest łatwo trafić na tak pomocnych,...
~A.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

POLECEM! wątek zamknięty miły klimat! super obsługa! młody przystojny kucharz i pyszny łosoś:)...
~beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

EKSTRA wątek zamknięty Lokal zdecydowanie godny polecenia. Niezły klimat, obsługa fantastyczna. Z...
~agal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 grudnia 2010

świetna obsługa wątek zamknięty Szanowni Państwo, byłem wczoraj w klubie. Jestem oczarowany. Dawno nie...
~kontestator
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

Szczerze polecam wątek zamknięty W restauracji tej zrobiłam chrzciny. Muszę przyznać, iż byłam bardzo mile...
~Agata Marszałek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 września 2010

BLOND KARZEŁ DO ZWOLNIENIA!!! wątek zamknięty Najbardziej bezczelna i chamska obsługa z jaką miałam styczność!...
~Zdegustowana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Naprawdę polecam - Warto ! wątek zamknięty Jestem turystką, zwiedzając gdańską starówkę zgłodniałam, postanowiłam coś...
~Irena
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

mega przyjeeeemność! wątek zamknięty Zwykłe spotkanie z przyjaciółmi okazało się na prawdę miło spędzonym...
~blueberrypie
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2010

Kapitalnie! wątek zamknięty Wpadłyśmy tam z koleżankami przez przypadek, jednak nie zawiodlysmy się....
~Sara
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

Bardzo fajne miejsce Ale.. wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce ale czekac na sushi 45 minut to przesada. Zrobienie...
~k.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 listopada 2009

bella - opinia wątek zamknięty Bardzo miło można zarówno spędzić czas ze znajomymi na wieczornych...
~bella
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

bardzo, bardzo, bardzo fajne miejsce wątek zamknięty tak jak w tytule. bywam tam dosc czesto i jest to moje ulubione miejsce do...
~atrakcyjnykazimierz
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

47

wątków

do góry