ELIKSIR

Drink Bary Bistro Restauracje

Gdańsk, Mariana Hemara 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zachwycony jestem wątek zamknięty Bardzo pozytywne zaskoczenie! Jak to dobrze że inwestorzy mają co raz...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Eliksir szczęścia wątek zamknięty W Trójmieście bywamy z żoną często, od wizyty w Eliksirze będziemy odwiedzać...
~Tomasz K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

jedna wizyta wątek zamknięty Jeżeli ma być na wysokim poziomie, to o godzinie 16.00 MUSI być czysto w...
~Krystyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

OK wątek zamknięty Wysokie ceny, ładny wystrój, miła obsługa, na talerzu niewiele, warto pytać o...
~Para z Kasią
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

Miejsce fantastyczne wątek zamknięty Naprawdę fajne miejsce, wystrój, karta, alkohol. Polecam każdemu. Jedyny...
~Jac
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Misia - opinia wątek zamknięty Eliksir to niepowtarzalne miejsce! Wspaniały klimat, wszystko dopięte na...
~Misia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

niby ok ale jednak nie wątek zamknięty Oceniam jako restauracje nie bar, gdyż wybrałam się do tej restauracji na...
~ap-ch
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Eliksir wątek zamknięty Lokal stworzony z pasją, menu na najwyższym poziomie! Dla kogo? - nie ma...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Rewelacja! Jestem zachwycona! Piękny wystrój, przemiła obsługa,lokal na...
~Ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Można polecić wątek zamknięty Wybrałam się tam na spotkanie ze znajomymi. I nie żałuję. Na świętowanie...
~Irena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Polecam każdemu wątek zamknięty Eliksir to wyjątkowe miejsce!!! Świetny klimat, obsluga rewelacyjna wszystko...
~PiotrW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Wyjątkowe miejsce! wątek zamknięty Miejsce, w którym mogę zarówno miło spędzić czas ze znajomymi jak i uczcić...
~Mateusz Siciński
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Obsługa, miejsce, ludzie - to właśnie Oni tworzą wspaniały klimat! wątek zamknięty Cieszę się, że powstało tak wspaniałe miejsce w Gdańsku jakim jest Eliksir....
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

dla hipsterów - znowu :( wątek zamknięty Każde nowe miejsce w Garnizonie jest niemal identyczne i tu jest podobnie....
~Piotr
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Cudownie wątek zamknięty Polecam! Jedno z najlepszych miejsc na kulinarnej mapie trójmiasta. Koktajle,...
~P.M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Miejsce godne polecenia! wątek zamknięty Smaczne potrawy, niepowtarzalny klimat, a przede wszystkim profesjonalna...
~Michalina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Bajecznie! wątek zamknięty Miejsce do którego wrócę nie raz! Lokal wyjątkowy, klimatyczny, obsługa...
~Milena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Yummy tummy wątek zamknięty Bardzo niesamowite miejsce dla każdego - młodego i niemłodego. Piękne...
~Klient A.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Smaki nieba wątek zamknięty Sam troche gotuje ale przy tym co serwują w Eliksirze to ewentualnie umiem...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Klasa sama w sobie wątek zamknięty rewelacyjna obsługa, atmosfera i smaki nic tylko odwiedzać ;)
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry