Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wioleta - opinia wątek zamknięty OSK Elite jest jak najbardziej profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym.Zdany...
~Wioleta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Gorące podziękowania w głównej mierze dla Pana Grzegorza ale też i Pana...
~Ewa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Klaudia Sil - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie OSK Elitę !! Chciałam jeszcze raz bardzo serdecznie...
~Klaudia Sil
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Szkoła jazdy Elite jest godna polecenia. Instruktorzy bardzo profesjonalni a...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Instruktorzy przez wielkie "I", a szczególnie ta na "A" wątek zamknięty Myślicie,że kobiety nie mogą być dobrymi kierowcami? Nie poznaliscie...
~Eli
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 października 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Praktyczne podejście do...
~Jadwiga
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Mistrzowie wśród szkół! wątek zamknięty Fantastyczna atmosfera, pełen profesjonalizm i świetne podejście nawet dla...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

Mistrzowie wśród szkół! wątek zamknięty Fantastyczna atmosfera, pełen profesjonalizm i świetne podejście nawet dla...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

- opinia wątek zamknięty Wszystko zdane za 1. razem. Goraco polecam Pania Agnieszke, swietna atmosfera...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Podziękowanie. wątek zamknięty Kilkanaście lat temu odbyłam kurs prawa jazdy kat. B w innym ośrodku nauki...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Serdecznie dziękuję i polecam wątek zamknięty Dzięki OSK Elite niemożliwe stało się prawdziwym. Po totalnym falstarcie, z...
~Marta S.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Polecam !!! wątek zamknięty Cudowni profesjonaliści. Tylko dzięki nim zdałam egzamin państwowy z...
~Agnieszka Mikutel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

polecam! wątek zamknięty Z całego serca polecam! Korzystałam co prawda tylko z dziesięciu godzin jazd...
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Super przygotowanie do egzaminu, oraz do codziennej jazdy po nim wątek zamknięty Pracownicy ośrodka z dużą skutecznością nauczają do egzaminu państwowego,...
~Eryk Vest
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę Elite. Bardzo zorganizowana firma dzięki, której...
~Marta Kruchelska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Polecam z czystym sumieniem! wątek zamknięty Profesjonalne podejście, duże zaangażowanie i cierpliwość - tak można krótko...
~Sara
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Zdałem Od razu :) wątek zamknięty Ekipa Elite Przygotowuje perfekcyjnie do kursu zarówno teoretycznego jak i...
~Damian Kreja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Tylko OSK I Elite!!!!! Jedyna i najlepsza!!!!! wątek zamknięty 6 lat temu rozpocząłem moja przygodę z prawem jazdy w innej szkole. Po 9...
~Marcin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Jak prawo jazdy, to tylko u nich! wątek zamknięty W życiu bym nie powiedziała, że uda mi się zostać kierowcą, a tu proszę :)...
~Karolina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Co za ulga! wątek zamknięty Po tylu latach 'czajenia sie' a pozniej probowania nareszcie zostac kierowca....
~Viola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
343

postów

216

wątków

do góry