Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - opinia wątek zamknięty Najwyższa półka jazd doszkalających ! Jeździłem w kilku ośrodkach i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 grudnia 2009

Polecam OSK Elite wątek zamknięty a w szczegolnosci Pawla - solidnego, profesjonalnego i zaangazowanego w swoja...
~Artur
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Polecam wszytskim wahającym sie nad wyborem kursu !! wątek zamknięty Kurs robiłam niestety gdzie indziej, przez co bardzo żałuje, ponieważ po...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

SUPER polecam!!!!!! wątek zamknięty INSTUKTORZY SUPER, POZIOM NAUCZANIA WYSOKI I MILA ATMOSFERA;););) GORÁCO...
~Marysia;)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek, bardzo miła atmosfera, profesjonalne i spokojne...
~Paweł
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

Potwierdzam poprzednie opinie !!!! :DD wątek zamknięty :DD Zdaaaałaam za pierwszym razem :DD!!!!! wykłady + jazdy z P. Michałem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 czerwca 2009

ARTUR! JESTEŚ WIELKI! wątek zamknięty ZDAŁAM!!! ZDAŁAM!!! ARTUR JESTEŚ WIELKI!!! Wielkie dzięki za Twój spokój,...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 maja 2009

Super szkoła! wątek zamknięty Miałam przed egzaminem wykupione jazdy u Pana Michała - bardzo dobry...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 maja 2009

Niemożłiwe stało się możliwe:) wątek zamknięty Ciągle jestem w szoku, że się udało !! a to dzięki Arturowi, który nie tylko...
~kasia
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

udało się zdać wątek zamknięty Skorzytałam z lekcji dodatkowych i udało mi się zdać egzamin. Uczniem byłam...
~dorota
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 grudnia 2008

POLECAM,POLECAM,POLECAM ARTURA !!!!!!! wątek zamknięty Nie znam lepszego instruktora od ARTURA !!!Naprawdę bardzo gorąco polecam...
~Dominika W.
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

Michał B wątek zamknięty Juz od miesiaca jezdzę po trojmiejskich ulicach, a wszystko to zawdzięczam...
~Danka
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zdany egzamin na prawo jazdy! i to za pierwszym podejściem! a wszystko dzięki...
~Ala
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 listopada 2008

POLECAM!!!!!!!! wątek zamknięty Artur to super nauczyciel i super człowiek. Spokojny i opanowany, wszystko na...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 października 2008

Król Artur wątek zamknięty Artur to najbardziej zaj...ty czlowiek jakiego spotkałam....Kilka wykupionych...
~Natalia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 października 2008

Serdecznie polecam ! wątek zamknięty Serdecznie polecam ! Co prawda korzystałam tylko z jazd dodatkowych ale...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
343

postów

216

wątków

do góry