Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy wybór! wątek zamknięty Najlepszy wybór jakiego można dokonać wybierając OSK:) Wykłady z Panem...
~Aleksander Gabryel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

! wątek zamknięty Do tej szkoły trafiłam w sumie... przypadkiem. Po tym co widzę : wszystkie...
~Aneta T.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Elitarnie wątek zamknięty Gorąco wszystkim polecam, bardzo dobra szkoła, profesjonalni instruktorzy i...
~Basia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Najlepsi :) wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka: profesjonalnego podejścia do kursanta, zaangażowania...
~Katarzyna Krysiak
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Dawid - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim OSK ELITE. Wykłady Pana Grzegorza prowadzone były ciekawie,...
~Dawid
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo polecam Osk Elite a przede wszystkim p.Czesię za cierpliwość...
~Bożena Spyra
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

OSK Elite wątek zamknięty Zdecydowanie polecam OSK Elite. W szczegolnosci p.Czesie, p.Grzegorza (moich...
~Marcelina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Najlepsi ;) wątek zamknięty Oczywiście najlepsi :) Prawo jazdy zdane za pierwszym razem. Dzieki OSK...
~Aurica W
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam OSK ELITE. Super wykłady, jazdy w przemiłej...
~Karola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

The best wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla całej ekipy Elite a zwłaszcza dla P. Grzegorza za...
~Marta Krauze
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2016

Najlepsi! wątek zamknięty Bez stresu. Sympatycznie. Z mega wsparciem i konstruktywną krytyką w razie...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Elitarnie wątek zamknięty Gdzie inni mówią "nie umiesz jeździć" Elite mówi "jest dobrze, uda się!"....
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

TYLKO OSK Elite wątek zamknięty Gdyby w dziedzinie motoryzacji i nauki jazdy rozdawali Oskary, na pewno...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Najlepsza Szkoła Jazdy! wątek zamknięty Nie ma lepszej szkody jazdy jak OSK Elite. Zarówno ja jak i mój mąż zdaliśmy...
~M&K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Fajny ośrodek wątek zamknięty Fajny ośrodek, świetne przygotowanie do teorii i praktyki z panem Grzegorzem...
~Rudd
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Polecam zdecydowanie !!! wątek zamknięty Ja akurat Korzystałem tylko z jazd dodatkowych - konkretnie u pana Artura,...
~Piotr, 40 lat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Polecam każdemu :D wątek zamknięty Chyba najlepszą opinią będzie fakt iż zdałam egzamin teoretyczny za pierwszym...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Kurs na prawo jazdy z kategorią B wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Zadałam za pierwszym razem, a wszytko dzięki...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

OSK Elite - najlepsza szkoła jazdy na świecie:) wątek zamknięty Zdecydowana okejka, pozytyw i 11/10, rewelacyjna atmosfera, pełen...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Zdane za I razem wątek zamknięty Nic dodać nic ująć, profesjonaliści którzy wiedzą co robią i robią to...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
343

postów

216

wątków

do góry