Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia Polecam szkołę i instruktora Marka Jazdy bezstresowe w miłej atmosferze....
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 grudnia 2022

Maciek - opinia Zaliczone B+E! Moge czystym sumieniem polecic ta szkole! Począwszy od...
~Maciek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Krzysztof - opinia Do Elka school trafiłem z polecenia kolegi...i się nie zawiodłem.Kurs C i CE...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2022

Maciek - opinia Witam jestem świeżo po zdanym egzaminie za pierwszym razem, bardzo polecam...
~Maciek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Anna - opinia Bardzo ciekawe, interesujące lekcje, świetni nauczyciele. Jestem bardzo...
~Anna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 października 2022

Dariusz - opinia Polecam szkole egzamin C+E zdany super instruktorzy Pan Wojtek Eugeniusz i...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2022

Tomasz D. - opinia Uczestniczyłem w kursie na kat. C Wszystko super. Zdałem za pierwszym razem...
~Tomasz D.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Marcin - opinia Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy!Polecam Instruktora Piotra
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Jacek - opinia Co jak co ale nigdy uczono mnie tak z zaangażowaniem. Mam już swoje lata i...
~Jacek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Dominika G - opinia Po paru latach przełamałam się żeby isc na prawo jazdy i lepiej trafić nie...
~Dominika G
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Piotr - opinia Super profesjonaliści! Zdałem egzamin B+E za pierwszym razem Polecam!
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Karol - opinia Zrobiłem u nich C i po czterech latach wróciłem zrobić C+E. Jestem zadowolony...
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Bartek - opinia wątek zamknięty Super kurs, od teorii do egzaminu koncowego. Wszystkie informacje są...
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2022

kat. C i C+E - opinia wątek zamknięty Ktoś kto trafi do tej szkółki z pewnością nie pożałuje. Do egzaminów dzięki...
~kat. C i C+E
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Adrian - opinia wątek zamknięty Mega profesjonalizm . Zdałem kat B i C za 1 razem a kat C+E za 2 razem ale to...
~Adrian
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Kurs na kat.c szybko i sprawnie zaliczona teoria i praktyka egzaminy...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Krzysiek kat.C+E - opinia wątek zamknięty Super kontakt i elastyczne podejście do klienta. Współpraca z firmą wzorowa....
~Krzysiek kat.C+E
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Wojtek - opinia wątek zamknięty Właściciel firmy to bardzo pomocny człowiek, widać, że zależy mu na jak...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Kategoria C. Profesjonalnie, cierpliwie, elastycznie. Teoria za pierwszym...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Radek - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do tematu, pełni zrozumienia i mili instruktorzy,...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1330

postów

841

wątków

do góry