Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Liudmyla - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim! Przy okazji dziękuję p.marcinowi za cierpliwość i za...
~Liudmyla
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lutego 2022

Kat. C - polecam! - opinia wątek zamknięty Podejście do kursanta, atmosfera, przekazana wiedza wszystko na plus i ludzie...
~Kat. C - polecam!
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Krzysiek N. - opinia wątek zamknięty Powiem tak szkole polecił mi znajomy który również robił te same kategorie co...
~Krzysiek N.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 stycznia 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszej szkoły jazdy! Są najlepsi Przy...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Olaf - opinia wątek zamknięty Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem, serdecznie polecam instruktora...
~Olaf
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Kat. C - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę jazdy! Kurs na kat. C prowadzony od podstaw, w...
~Kat. C
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Z całego serducha polecam tą szkołę przemiła obsługa wspaniali ludzie....
~Karolina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Super, polecam szczególnie Pana Piotra. Jazda przebiegała bezstresowo....
~Kamila
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Zniechęcona po zakończonym kursie w innym OSK mówiłam wszystkim, że nigdy...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście od samego początku do końca...
~Kamil
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Paweł, kat. C - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, przekazanie wiedzy, nauka,...
~Paweł, kat. C
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Kurs robiłem w innej szkole. Dwa dni przed egzaminem, dostałem przypomnienie...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Sandra - opinia wątek zamknięty bardzo polecam! 4 razy nie zdałam egzaminu na prawo jazdy... Myślałam, że...
~Sandra
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Wiktoria Świątek Brzezińska - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Miła obsługa w biurze , udzielili mi niezbędnych...
~Wiktoria Świątek Brzezińska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Dzięki Panu Bolesławowi egzamin zaliczony za pierwszym podejściem, na pewno...
~Marta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Nikita - opinia wątek zamknięty Cały proces nauki przebiegł sprawnie, szybko i rewelacyjnie! Dzięki...
~Nikita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Polecam tę szkołę jazdy bardzo mili instruktorzy z dużą wiedzą i...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie, jestem zadowolona ze wszystkich kryteriów.
~Klaudia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Nadiia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z szkoleniem w tą szkołę. polecam z całego serca...
~Nadiia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo Pana Piotra, pomimo że umiałem jeździć samochodem to P. Piotr...
~Michał
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1330

postów

841

wątków

do góry