Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdałam za 1 razem wątek zamknięty Najważniejsza dla mnie jest miła atmosfera przy nauce, bo bez stresu...
~Maria Rzewuska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2008

Justyna H. - opinia wątek zamknięty Cały kurs podobał mi się strasznie:) Cieszę się, że wybrałam Elkę. Jeździłam...
~Justyna H.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2008

kat.C za pierwszym razem 04.04.2008 wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem. Polecam szczególnie Wojtka (instruktor +...
~Łysy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2008

Udało się za drugim razem! wątek zamknięty Dziś nareszcie nadszedł ten dzień, w którym mogłam usłyszeć od egzaminatora:...
~Anna Mik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2008

I o co tyle krzyku:P wątek zamknięty Egzamin okazał się dla mnie przyjemnością. Polecem Elkę za profesjonalne...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2008

WIELKI SUKCES:)))) wątek zamknięty Dzień 1-go kwietnia zapamiętam do końca życia... Zdałam egzamin na prawo...
~Basia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2008

baaaaaardzo zadowolona :-) dziękuję!!! wątek zamknięty W środę, po wielu miesiącach ciężkiej pracy, zapanowałam w końcu nad własnymi...
~Kamilla
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2008

SUKCES!! wątek zamknięty Dzisiejszą datę zapamiętam na zawsze dzięki Elce i wspaniałemu instruktorowi,...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

szczęśliwa wątek zamknięty Polecono mi tę szkołę.Zdałam za czwartym razem,powiecie Gdzie tu sukces?a ja...
~Danka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 marca 2008

DZIEKUJE ZA WSZYSTKO :) wątek zamknięty Chciałam złożyć serdeczne podziękowania ekipie Elka School w Gdańsku....
~Ewelina Sz.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 marca 2008

JACEK - opinia wątek zamknięty DO TEJ SZKOŁY TRAFIŁEM PRZYPATKIEM GDYŻ NA BIEGU POTRZEBOWAŁEM ZROBIĆ KURS NA...
~JACEK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 marca 2008

zdałam za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Gorąco polecam Elkę - to najlepsza szkoła w 3M!! Zdałam prawo jazdy kat B za...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 marca 2008

zdalam za 1 razem! wątek zamknięty udalo sie! balam sie strasznie, bo po prawie 3 miesiacach przerwy miedzy...
~Mariolka Mik (jedna z siostr)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 marca 2008

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę szkołę. Dobra lokalizacja, fantastyczna atmosfera....
~Karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 marca 2008

Zdalam za 1 razem!!! wątek zamknięty Z pomoca super instruktora Pana Leszka udalo mi sie zdac za pierwszym razem!!...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 lutego 2008

Rewelacyjne szkolenie wątek zamknięty Jestem z Gdyni i trasy egzaminacyjne w gdańsku były dla mnie całkiem obce....
~Tomasz Opłaczko
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lutego 2008

zdane :) wątek zamknięty Polecam naukę jazdy kat. B w Elka school :) Wykłady prowadzone są ciekawie,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lutego 2008

Szkoda,ze to koniec :( wątek zamknięty Od 2 dni jestem kierowca z kat C. Co prawda za drugim razem, ale to wina pory...
~Marcin -UK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 lutego 2008

Ocena wątek zamknięty Moja ocena ośrodka myślę że nie będzie się wiele różnić od innych. Osobiście...
~Alicja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 lutego 2008

Nareszcie udało się zdać !!! wątek zamknięty W poniedziałek zdałem egzamin na prawko kategoria B wprawdzie trochę mi to...
~Pavel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1331

postów

842

wątków

do góry