Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM! wątek zamknięty Bardzo dobra atmosfera nauczania, wysoki poziom wiedzy prowadzącego i...
~Adrian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

kategoria c wątek zamknięty Gdzie indziej ukończyłem kurs natomiast w Elka dokupiłem godziny, około 5 i...
~rafal
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 stycznia 2008

SUPEEEEEERRRRR!!!!!!!! ZADAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!!! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. Atmosfera bardzo przyjazna, każdy kursant traktowany...
~Iza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 stycznia 2008

Egzamin na kat. " C " zdany za pierwszym podejściem. wątek zamknięty Witam, właśnie wróciłem z egzaminu, który udało mi się zdać za pierwszym...
~Łukasz Z.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 stycznia 2008

MIKOŁAJ - rewelacyjny instruktor! wątek zamknięty Polecam Elka school w Gdańsku każdemu kto chce zdać egzamin na prawo jazdy....
~Przemek Wolnik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 stycznia 2008

zdany egzamin na C za pierwszym podejsciem wątek zamknięty zdałem egzamin za pierwszym razem i z czystym sumieniem polecam te szkołe....
~Janusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 stycznia 2008

Adam- jesteś WIELKI :) wątek zamknięty Właśnie wróciłam z mojego pierwszego i ostatniego egzaminu na kat. B :)...
~Kamila
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 stycznia 2008

Jazda na kat.C wątek zamknięty Niestety nie miałem możliwości brać udziału w całym kursie, gdyż mieszkam w...
~MM
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

SUPER!!! wątek zamknięty Szkoła godna polecenia! Swietni instruktorzy, wszystko cierpliwie i z humorem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 stycznia 2008

grzesiek - opinia wątek zamknięty osodek prowadzony naprawde profesjonalnie,wszystko dobrze zorganizowane i...
~grzesiek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

PODZIĘKOWANIA :-)) wątek zamknięty Egzamin praktyczny na prawo jazdy to stres nie do pozazdroszczenia... tym...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

Zdalam za pierwszym razem wątek zamknięty dobra szkoła, najleprzy instyuktor P.Jurek. Polecam !!!
~Joanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 grudnia 2007

Teraz już kat.C. wątek zamknięty Polecam! Profesjonalne podejście do przygotowania kursanta do...
~MIRO
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 grudnia 2007

Super!!! kat.C wątek zamknięty Naprawde polecam kurs na kat.C . jazdy zaczynają się i kończą na ulicy...
~Sebastian Mach
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 grudnia 2007

Powitajmy nowego kierowcę ! wątek zamknięty Gorąco polecam zajęcia z Mikołajem. Rzeczowe wykłady, niezwykle przyjazna,...
~M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

Zdałem za pierwszym podejściem !! wątek zamknięty Po pierwsze zdziwiłem się na zajęciach teoretycznych. Nie myślałem nigdy...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 grudnia 2007

Nowy kierowca na polskich drogach :) wątek zamknięty Kilka dni temu dołączyłam do społeczności kierowców, już po pierwszym...
~Dorocia = :-)))
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 grudnia 2007

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM ;-) wątek zamknięty "Kursantka z Łodzi po rocznym przebywaniu w Gdańsku i jazdch w ciągu dnia:...
~kierowca
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 listopada 2007

Zdałam:) wątek zamknięty Egzamin zdałam wczoraj za drugim podejściem, DZIEKUJE BARDZO P. Adamowi S,...
~Beti
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 listopada 2007

zdałam za pierwszym razem:) wątek zamknięty a jednak sie udaje, zdałam kategorie B za pierwszym razem. Moje początki za...
~asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1328

postów

840

wątków

do góry