Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy nie tylko chcą zdać egzamin,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Pana Piotra. Nieziemska cierpliwość i wiedza. Pan Piotr...
~Wiktoria
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Maksymilian Murszewski - opinia wątek zamknięty Dzisiaj zdałem egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem:) Bardzo duże...
~Maksymilian Murszewski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Tadeusz Heese - opinia wątek zamknięty Kat. C+E, witam, miałem wielką przyjemność poznać Wojtka oraz moich...
~Tadeusz Heese
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 czerwca 2020

Małgorzata Dobrowolska - opinia wątek zamknięty Elka School,bardzo polecam.Wykłady prowadzone z pełnym zaangażowaniem w...
~Małgorzata Dobrowolska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, przygotowanie z części teoretycznej bardzo szczegółowo...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 czerwca 2020

MRajek - opinia wątek zamknięty Wziąłem dodatkowe jazdy w tej szkółce przed egzaminem i dowiedziałem się i...
~MRajek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Bogdan - opinia wątek zamknięty kat. C+E Super kontakt i elastyczne podejście do klienta. Współpraca z firmą...
~Bogdan
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

IWONA - opinia wątek zamknięty ●●●●●●●●●●●●●●●●●●● polecam!!!! Krotkie i dogodne...
~IWONA
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam pierwsza kategoria którą zdałem za pierwszym razem dzięki...
~Robert
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Kat. B+E Wszystko super, sprawnie i terminowo. Fajny kontakt z firmą i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

TomekM - opinia wątek zamknięty B+E Profesjonalna szkoła nauki jazdy. Instruktorzy bardzo mili i pomocni....
~TomekM
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lutego 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej tak! Duży plus za możliwość odbycia części teoretycznej...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Mam mieszane uczucia po skorzystaniu z usług "Elka School". Z...
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Marcin - opinia wątek zamknięty Kat. C, C+E Byłem kursantem Elka School przez ostatnie 3 m-ce i muszę...
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Ok szybko i profesjonalnie pozdrawiam
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Kategoria C wątek zamknięty Kategoria C. Jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania, bardzo...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

kat.C wątek zamknięty Prawo jazdy zrobione w trybie ekspresowym. Zależało mi na czasie , Pan Wojtek...
~Bartek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Kat. C wątek zamknięty 100% polecam naukę. Myślałem że będę egzamin zdawał pół roku a dzięki...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

D. - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z usług tej szkoły nauki jazdy. Jeździłam pod okiem p....
~D.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1328

postów

840

wątków

do góry