Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczęśliwa pacjentka - opinia wątek zamknięty Gdybym kiedykolwiek miała polecic kompetentnego lekarza, to śmiało mogę...
~Szczęśliwa pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

zabieg mikro -igłowy za pomoca fali radiowej wątek zamknięty Jestem po serii zabiegów mikro igłowych i jestem bardzo zadowolona z tego...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Witam Daje najwyższą ilość punktów za obsługę , jakość usług i ofertę....
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Dermatolog wątek zamknięty witam jestem zadowoloną pacjentkom dr.Baczewskiej od kilku lat miałam w...
~sabina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

AS - opinia wątek zamknięty Byłam klientką kilka lat, ale coś jest nie tak ze stężeniem preparatów. Cena...
~AS
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

POLECAM ! wątek zamknięty Jestem stala klientka u Pani doktor Baczewskiej. Miałam robiony wiele razy...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

Wysokiej klasy specjalista dermatologii wątek zamknięty Minęlo 5 dni od zabiegu. Jestem bardzo zadowolona.Po brązowych plamach nie ma...
~Monika Kaiser
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Super Lekarz Dermatolog wątek zamknięty Pani dr Baczewska Staszak od razu rozpoznała przyczynę mojego trądziku i...
~maluch
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 października 2009

NOWE USTECZKA wątek zamknięty Doktor zrobiła mi nowe usteczka, teraz są jak mój kochany powiada PONĘTNE....
~jola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 listopada 2007

profesjonalny gabinet wątek zamknięty Pani doktor Baczewska zna sie na swojej pracy. pomogła mi bardzo w sprawie...
~pacjętka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

10

wątków

do góry