Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
system alarmowy paradox wątek zamknięty Pan Dariusz montował u mnie w domu system alarmowy Paradox, oceniam bardzo...
~beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 listopada 2018

Alarm w mieszkaniu . wątek zamknięty Pan Dariusz instalował mi system alarmowy w mieszkaniu, jestem zadowolony....
~Dariusz Czajkowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Bardzo dobry fachowiec wątek zamknięty Bardzo doceniam fachowość, rzetelność, a przede wszystkim wrodzoną uczciwość...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Pełny profesjonalizm. wątek zamknięty Od 6 miesięcy posiadam system alarmowy Paradox zainstalowany przez Pana Darka...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Profesjonalny wykonawca wątek zamknięty Pan Dariusz realizował mi wymianę starego alarmu na nowy, z wymianą starych...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Wszystko było tak jak być powinno. Montaż - czysto i wydaje mi się, że...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Zdecydowanie Polecam, rzetelny i sumienny. wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tą firmę. Pan, który zakładał mi alarm, był...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Rzetelność i profesjonalizm w 100% wątek zamknięty Rzetelność i profesjonalizm w 100% - gorąco polecam Aleksander
~Aleksander
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Instalacja alarmu i monitoringu wątek zamknięty Dom po kilku przebudowach ze stara instalacja alarmowa i platanina kabli w...
~Marcin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

Perfekcja pod każdym względem, gorąco polecam!!! wątek zamknięty Pan Dariusz przedstawił szczegółową ofertę, która umożliwiła zabezpieczenie...
~Anna Jarocka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Eltech Alarmy wątek zamknięty Bardzo polecam firmę Eltech i Pana Dariusza bardzo dobry fachowiec w swojej...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty bardzo profesjonalnie, szybko i za przystepna cene. Po wykonanej usludze...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Super wątek zamknięty Polecam Pana Dariusza! Profesjonalnie szybko i godziwa cena
~Jarosław Piotrowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Fachowa obsługa, jakość, szybkość montażu, i jasne cierpliwe wytłumaczenie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Opinia wątek zamknięty Usługa zainstalowania alarmu w mieszkaniu została wykonana szybko, w...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Usługa wykonana porządnie, wszystko działa tak, jak powinno. Pan Dariusz jest...
~Krzysztof L.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

profesjonalizm na najwyższym poziomie wątek zamknięty Serdecznie polecam prace z Panem Darkiem. Bardzo rzeczowy, znający się na...
~Mateusz K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Alarm do domu jednordzinnego wątek zamknięty Fachowo wykonana usługa z dokładnym i rzeczowym wyjaśnieniem działania systemu.
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Montaz systemu alalrmowego wątek zamknięty Szybko. fachowo i solidnie.
~Kowalski Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry