Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Polecam serdecznie szkolenie z przedłuzania rzes. Pani Ela cudowna...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

Polecam!!! :) wątek zamknięty Pełny profesjonalizm pracy, zawsze miła i kulturalna obsługa, dobrej jakości...
~Hellen69
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

perfekcja :) Polecam z całą odpowiedzialnością :) wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, Pani Ela malowała mnie do ślubu i do sesji zdjęciowej,...
~Joanna Kominek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

REWELACJA!! wątek zamknięty Kochani, Ela to przede wszystkim PROFESJONALISTKA, ale również wspaniała...
~Natalia i Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Ela wykonywała makijaż na mój ślub mi i mojej Mamie. Oba makijaże...
~Agata Jesionowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Opinia wątek zamknięty Pani Ela udzielała mi lekcji makijażu ale także dała mi rady odnośnie tego...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

kasia - opinia wątek zamknięty Pani Ela przeprowadziła u mnie analizę kolorystyczną oraz lekcję stylizacji i...
~kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

Rzetelna usługa - super efekt wątek zamknięty Skorzystałam z usługi wykonania makijażu dziennego i wieczorowego oraz z...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Ela jest niesamowitą, ciepłą, spokojną osobą, z którą aż chce się...
~Natalia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

Krzysiek - opinia wątek zamknięty bardzo profesjonalna obsługa dojazd do klienta makijaż perfekcyjny !!!! żona...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Ela, to cudowna osoba! Przyjęła mnie w sytuacji niezwykle awaryjnej, makijaż...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Bardzo polecam! wątek zamknięty Ela to profesjonalistka w każdym calu, do tego potrafi stworzyć miłą...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Niesamowity efekt wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, olbrzymia cierpliwość i życzliwość do klienta....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Po pierwsze profesjonalizm! wątek zamknięty Elżbietę spotkałam na kursie.Zrobiła na mnie niesamowite wrażenie! Jest po...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

przecudowna osoba wątek zamknięty Byłam u Eli na szkoleniu, cudowne dwa dni. Ela jest utalentowana, cierpliwa,...
~Ula
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

REWELACJA!!! wątek zamknięty Spędziłam u Pani Elżbiety na szkoleniu cztery cudowne i niezapomniane dni....
~Monika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Jestem świeżo po spotkaniu; było świetnie, dokładnie to, czego oczekiwałam....
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 października 2011

Polecam:) wątek zamknięty Mialam przyjemnosc skozystac z doswiadczenia pani Elzbiety na szkolenu ,...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

Gorąco polecam E.Skoczeń wątek zamknięty Wizytę Eli "dostałam" w prezencie urodzinowym od koleżanek. Polecam takie...
~Jennifer
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 maja 2011

PROFESJONALISTKA wątek zamknięty Pani Elzbieta Skoczen to przesympatyczna kobieta, otwarta i od poczatku ma...
~A.D.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

60

wątków

do góry