Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Elu, bardzo dziękuję za spędzony czas i wsparcie. Myślę, że poukładało mi się...
~aricia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

BARDZO GORACO POLECAM!!!!!!!!!! wątek zamknięty Czułam sie wyjatkową osobą, kiedy Ela zajęła się mną w dniu naszego...
~joanna korniewska
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2008

CUDOWNY MAKIJAŻ!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam pania Elżbiete Skoczeń. Malowała mnie do mojego slubu...
~Nora Betlińska-kasik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

TYLKO Z ELĄ wątek zamknięty Pozdrowienia dla Elżuni! To jest to, czego szukałam! Profesjonalizm w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lipca 2010

Magiczna osoba :-) wątek zamknięty Ela zainspirowała mnie do spróbowania swoich sił jako wizażystka ;-) Bardzo...
~pawisikorka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2010

Dziekuje wątek zamknięty Pani Ela zrobila mi piekny makijaz na moj slub:))) To bardzo fachowa i...
~Joasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Elę! Czas z nią spędzony był lekcją, a nie tylko wykładem co...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 stycznia 2010

Nauka makijażu i przegląd szafy tylko z Elą! wątek zamknięty Ela jest profesjonalistką w każdym calu. Potraf doskonale dobrać makijaż do...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 grudnia 2009

Jestem bardzo zadowolona:) wątek zamknięty Pani Ela wykonała mi fantastyczny makijaz do slubu, ktory olsnil mnie i...
~Halina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

Jestem bardzo zadowolona:))) wątek zamknięty Dzis miałam spotkanie z Elą Skoczeń. Jest to przesympatyczna osoba z dużym...
~Altea Zaduńska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 września 2009

Fantastyczna !!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge polecic Pania Elzbiete , jest naprawde swietna...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 czerwca 2009

jestem bardziej pewna siebie wątek zamknięty Dzięki za zmianę kury domowej w 100 % kobietę. Nauka makijażu i wspólne...
~Asia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

Pełna fascynacja !!! POLECAM wątek zamknięty Ela to niezwykle utalentowna wizażystka, przy tym bardzo miła, otwarta na...
~Monika R.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

kazda kobieta jest piekna! wątek zamknięty Ela, pozwala kazdej z nas uwierzyc w swoje piekno, kobiecosc. Wie, jak...
~qaq
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 maja 2008

Rewelacyjna Ela!!! wątek zamknięty Witam!!! Moim zdaniem nie można znaleźć lepszej osoby niż Ela, która pomoże...
~Monika Itrich
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 stycznia 2008

Profesjonalizm i miła atmosfera w jednym wątek zamknięty Kurs wizażu poprowadzony przez Elę był rewelacyjny! Jej rady są bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2007

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty profesjonalne podejśćie do klienta, trafny dobór barw, a przede wszystkim...
~pearl
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 października 2007

100% profesjonalizmu wątek zamknięty 100 % profesjonalizmu i ogrom poczucia humoru!!Gorąco polecam!!!
~bogna.p
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 września 2007

Płen profesjonalizm gorąco polecam wątek zamknięty Ela to bardzo kontaktowa przesympatyczna osoba słuchająca uważnie klienta,...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 maja 2007

moim zdaniem najlepsza wizazystka jaka mnie malowala,pani Ela jest swietna!!! wątek zamknięty Pani Ela jest doswiadczona,profesjonalistka ktora ma podejscie do...
~Angela Szachowska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

60

wątków

do góry