Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hanna - ocena Polecam! Zawsze miła atmosfera
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

K - ocena Każda wizyta jest spóźniona,tutaj chyba priorytetem jest bycie po czasie. Nie...
~K
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

M.R. - opinia Do lekarzy nie mam żadnych zastrzeżeń. Każda wizyta była wystarczająco długa,...
~M.R.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Gastroskopia i kolonoskopia w ramach abonamentu. Dziękuję całemu zespołowi za...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Prywatna wizyta w Gdyni, okulista. Nie polecam! wątek zamknięty Chciałam zrobić badanie dna oka. Zostałam naciągnięta na dwie wizyty po 130...
~Malwa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Nie ma co przywiązywać się do umowionej godziny wątek zamknięty Trzeba wziąć dzień urlopu,bo nie wiadomo jak duże opoznienie będzie.Dotyczy...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Słabo wątek zamknięty Placówka ,ładna czysta,Panie z rejestracji miłe uczynne.Natomiast obsługa...
~KB
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Dziadostwo ! wątek zamknięty Próbowałem się dodzwonić przez pół godziny. Niestety nie udało mi się .
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Niestety spóźniłam się na wizytę 10 min i usłyszałam, że Pani Doktor kończy...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

Nie polecam wątek zamknięty Prowadzenie ciąży to kpina. Jak prywatny gabinet może nie mieć miejsca dla...
~Danuta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

nie polecam wątek zamknięty Prowadzenie ciąży w enel medzie to kpina, dosłownie. Mam pakiet, a czuje się...
~ciężarówka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Fatalna jakość usług świadczonych przez ENEL MED w Gdyni. wątek zamknięty Placówki nie polecam.długie kolejki,fatalni lekarze bez doświadczenia.(ENEL...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

PLACÓWKĘ POLECAM wątek zamknięty placówkę polecam emerytom bo :mają dużo czasu. Nie polecam ludziom którzy...
~marek
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

fachowi lekarze, polecam wątek zamknięty Bardzo jestem zadowlony z usług Enel Medu. Korzystam już od trzech lat...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 grudnia 2017

niekompetencja wątek zamknięty od lutego korzystam z usług enel-med i z tygodnia na tydzień jest coraz...
~niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

gastrolog dr P. Banach wątek zamknięty To była moja kolejna wizyta u tego lekarza. Świetny fachowiec, kompetentny,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Polecam enel-med wątek zamknięty Od trzech lat mam abonament w enel-medzie i cóż innego mogę powiedzieć jak...
~Hubert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

zamawianie wizyt wątek zamknięty Od 1 listopada trzeba zamawiać wizyty przez infolinię aby umówić się z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Oferta- karta stomatologiczna: Zdrowe zęby wątek zamknięty Uwaga na przyszłość na ofertę- karta stomatologiczna: Zdrowe zęby (oraz...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Polecam wszystkim wątek zamknięty Korzystam z usług Enel-Med. już od dwóch latach, polecam wszystkim –...
~gosc
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry