Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Cudowne doświadczenie, polecam TRE z Gosia, pełen profesjonalizm.
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Paulina - opinia wątek zamknięty Masaż idealny dla moich pleców, wyszłam jak nowonarodzona
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Renata - opinia wątek zamknięty Masaż Shiatsu to godzenie ducha i ciała. Po masażu czuję się jakbym wróciła...
~Renata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Miałam kompletne zaufanie, czułam ze jetem w rękach specjalistki. Pomogła mi...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Robert Miszewski - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm!
~Robert Miszewski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Shiatsu w wykonaniu Gosi jest rewelacyjne. Relaks dla duszy i ciała :)....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Anita - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca,Pani Małgosia jest wyjątkowa a jej dłonie czynią cuda....
~Anita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Ela - opinia wątek zamknięty Każda wizyta w tym gabinecie przynosi ulgę i głębokie odprężenie. Polecam...
~Ela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Ela - opinia wątek zamknięty Każda wizyta w tym gabinecie przynosi ulgę i głębokie odprężenie. Polecam...
~Ela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Pani Gosia tworzy atmosferę pełną bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Masaż...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Najlepszy masaż! wątek zamknięty Shiatsu to najprzyjemniejszy i jednocześnie najskuteczniejszy masaż z jakiego...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Masaż Shiatsu na najwyższym poziomie! wątek zamknięty Polecam wszystkim japoński masaż Shiatsu w wykonaniu Gosi. To nie tylko...
~Katarzyna Jaworska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Znakomity masaż wątek zamknięty Bardzo polecam, wszystko na najwyższym poziomie. Do tego miła i służąca...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Masaż; shiatsu; acces bars wątek zamknięty To już trzeci rok korzystam z uslug pani Małgosi. Na początku zauroczona...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Shiatsu wątek zamknięty Cisza, spokój, totalny relaks. Jestem klientką Pani Małgosi już drugi rok i...
~Elżbieta Mroczkiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Polecam serdecznie Enerqi! wątek zamknięty Gosia jest fenomenalną masażystką, doskonale wczuwa się w pacjenta, w jego...
~Kaja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry