Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa klienta na najniższym poziomie wątek zamknięty Chciałam podpisać umowę w Olivia Business Centre (a dokładniej mówiąc,...
~Anna B.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Energa traktuje klientów jak zło koneczne wątek zamknięty Właśnie siedzę w Salonie Sprzedaży na ul. 10 Lutego w Gdyni, to moja druga...
~Łukasz Szymanek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Reklamacja faktury wątek zamknięty Zareklamowałam fakturę, w której zuzycie było około 10 razy wieksze niz w...
~Ewa
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2012

Jest OK wątek zamknięty Marudom dziękujemy.
~Jareq
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

KOSZMAR Z OBSŁUGĄ KLIENTA wątek zamknięty zarówno telefoniczna jak i bezpośrednia obsługa klienta - KOSZMAR. Panie...
~xyx
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2013

wypowiedzenie umowy a kolejne rachunki ! wątek zamknięty Przestroga ! Dnia 29.04.2013 r wypowiedziałam umowę kompleksową licznika, a...
~Kira
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

dopisywanie kWh do rachunków wątek zamknięty przy wymianie licznika na zdalnego odczytu, w 2 punktach poboru dopisano mi...
~oszukana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Jeden wielki skandal! wątek zamknięty Dostaje jakis SMS, /telefon widmo/, ze jezeli nie zaplace fakture w ciagu...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

A mi doliczyli 3 000 kWh wątek zamknięty Ze względu na zmianę taryfy w październiku 2013r. wymieniono mi licznik. I...
~Darek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

energa wątek zamknięty Prawda jest prosta,jaka władza taka firma,,,jeden z postulatów z 80 roku...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

mięsny z prądem wątek zamknięty Firma ma fatalny system obsługi klienta. BOK przeniesiony do Wrzeszcza jest...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

wszystko żeby zniszczyc klienta wątek zamknięty Budowałem dom . Po wprowadzeniu się przypisano mi licznik i było OK....
~Pionk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Banda bydlakow !!!! wątek zamknięty dno, mozambik lepiej rozwiazuje problemy, niz cywilizowana Polska !!!! Banda...
~malQ
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

Jedno wielkie dziadostwo wątek zamknięty Awaria na awarii u tego dostawcy. Przynajmniej raz w miesiącu występują...
~Bernard
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Łukasz - opinia wątek zamknięty Bardzo długi czas realizacji. Czekam na przyłącze już ponad dwa lata.
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

NIEWIARYGODNE!!! wątek zamknięty 1. 1h oczekiwania w BOK Gdynia (po 1h zrezygnowałem) 2. 40min oczekiwania we...
~Luis
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

WYŁĄCZANIE BEZ UPRZEDZENIA wątek zamknięty Jestem właścicielką Domu Przyjęc, w którym organizujemy przyjęcia. Po raz 3...
~Beata Wojciechowska
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry