Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jest OK...ale warto coś poprawić zeby było lepiej :)) wątek zamknięty Bywałam w wielu fitness clubach w POlsce ze wzgledu na pracę jaka wykonuje i...
~Klubowiczka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2013

super club wątek zamknięty super klub, dobra atmosfera, co do wypowiedzi o tych paker i przeklenstwach...
~slayer gdy
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Gówno wątek zamknięty Siłownia ok ale szatnie już nie . Panowie nikt nie musi oglądać waszych...
~Stały Bywalec
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

Nie jest źle wątek zamknięty Korzystam z usług tej siłowni od roku. Przychodzą tam różni ludzie, większość...
~t
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

słabo wątek zamknięty Klub nowy , sprzęt siłowni nowy , sałny fajna , miła obsługa, wnętrza...
~nie paker
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

Totalna klapa wątek zamknięty Klub zepsuł się i każdy to widzi. Nie ma już kompetentnych instruktorów i...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Super wątek zamknięty Jak dla mnie bomba,jestem tym miejscem oczarowana pod każdym...
~venezia
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Jak najbardziej na TAK!!! wątek zamknięty W skrócie: 1) Super atmosfera, świetna ekipia, instruktorzy bardzo życzliwi,...
~ANIA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Wszystko ładnie pięknie wątek zamknięty Gdyby nie te szatnie, tzn męska bo damskiej nie znam. W pomieszczeniu o...
~Aj
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

oby tak dalej wątek zamknięty nowa siłownia, z absolutnie nowym i profesjonalnym sprzetem. urządzeń...
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

ŚWIETNY KLUB!!! wątek zamknięty Jestem stałym klientem i polecam ten klub! Świetna grupa fitness-owców i...
~Marcin J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

AWeronika - opinia wątek zamknięty Polecam Generalnie fajnie, że w Gdyni pojawił się nowy klub sportowy (w...
~AWeronika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry