Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tosia - opinia Zdecydowanie polecam! Bardzo dobra szkoła, lekcje przyjemne, wszystko dobrze...
~Tosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Wojtek - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła językowa. Kadra lektorska bardzo przyjazna i kompetentna....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

OlaG - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona poziomem nauczania i ofertą. Razem ze znajomymi chodzimy na...
~OlaG
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Piotr Szyszka - opinia wątek zamknięty Szkoła spełnia moje oczekiwania pod każdym aspektem, zarowno pod względem...
~Piotr Szyszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Miła atmosfera, zawsze dobry kontakt z obsługą, świetni prowadzący. Gdybym...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Ola Kr - opinia wątek zamknięty Panie na recepcji bardzo miłe i pomocne. Pomogły dziecku w 7 klasie wybrać...
~Ola Kr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

OlgaB - opinia wątek zamknięty Panie z biura są niezwykle pomocne, a lektorzy bardzo kompetentni. Polecam.
~OlgaB
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce! Jestem bardzo zadowolona z atmosfery panującej na lekcjach,...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Właśnie zaczęłam indywidualny kurs z języka angielskiego i już jestem...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

anita - opinia wątek zamknięty Od roku uczę się tu angielskiego i jestem bardzo zadowolona. Na kursie...
~anita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Matylda - opinia wątek zamknięty W zeszłym roku zapisałam syna na kurs z języka angielskiego i niemieckiego....
~Matylda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Do szkoły zapisałam córkę w ubiegłym roku szkolnym. Na początku jak przyszła...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2020

szkoła godna polecenia wątek zamknięty uczestniczyłem w zajęciach szkoły od wielu lat i jestem zadowolony z zajęć...
~Marek M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Kurs angielskiego + certyfikat FCE wątek zamknięty Bardzo dobrze wspominam naukę w EU. Dzięki nim dobrze przygotowałem się do...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Bardzo dobra szkoła językowa wątek zamknięty Świetny poziom nauczania, bardzo przystępne ceny i promocje.
~Patryk Formela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły, miła profesjonalna obsługa a przede...
~Mike
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Najlepsi w Trójmieście! wątek zamknięty Po pół roku nauki mogę śmiało stwierdzić, że to najlepsza szkoła w swojej...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Niemiecki + egzamin Goethe wątek zamknięty Chodziłem na kurs niemieckiego, bez problemu zdałem egzamin Goethe-Institut...
~Rafał
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

włoski w sopocie wątek zamknięty Zapisałem sie w zeszłym roku na kurs włoskiego w sopocie za niecałe 6 stowek...
~kazik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Dobra szkola wątek zamknięty Od wrzesnia 2009 r. uczęszczam na zajęcia raz w tygodniu na zajecia...
~aj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

42

wątków

do góry