Widok

Enrex Energy - naciągacze starych ludzi na dodatkowe kosztyt

UWAGA! Na Stogach pojawili się przedstawiciele firmy En En z Radomia, którzy namawiają starszych ludzi na przepisywanie umów na dostawy prądu i gazu za ich pośrednictwem. Poza dotychczasowymi kosztami dochodzą jeszcze opłaty abonamentowe co jest jednoznaczne z dodatkowym kosztem. Na szczęście od takiej umowy można odstąpić w ciągu 14 dni gdyż jest zawarta poza siedzibą firmy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety moja Mama dała się im naciągnąć, teraz musimy płacić 1750 zł kary za zerwanie umowy (6-letniej!) - uważajcie na enrex energy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma gra w otwarte karty - podaje cenę na cały okres 6-letniej umowy. Naciągają raczej ci, którzy do umowy wpisują cenę obowiązującą do końca 2018 r. a nie chcą ujawnić ceny od 1 stycznia 2019 r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A dlaczego mowia, ze zajma sie przepisaniem umowy, znaczy, ze wypowiedza umowe w firmie, w ktorej obecnie mamy umowe na prad, a co do czego to trzeba placic i im i staremu dostarczycielowi poniewaz nic z ta umowa nie zrobili. Siedzibe maja w Radomiu a rachunki za prad od nich ciagle takie same, znaczy na ta sama kwote, a licznika nie spisuja. Wiec pytam sie na jakiej podstawie ? Moim zdaniem uszusci, slodza jak sie na umowe podpisac, a pozniej tylko rachunki przysylaja i trzeba placic u obu dostarczycieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Widzę, że jest bardzo duża nieświadomość na rynku energii. Od 1 lipca 2007 roku każdy odbiorca ma prawo wyboru sprzedawcy energii. Sprzedawcy, ale nie dystrybutora. Dystrybutor jest przypisany do danego obszaru i mamy ich czterech pge, tauron, Enea i Energa. Natomiast sprzedawców jest znacznie więcej. Sprzedawcy kupują prąd na towarowej giełdzie energii i odsprzedają go ze swoją marżą do klientów końcowych. Sprzedawców dzielimy na 2 grupy: Ci którzy podpisują z klientem umowę kompleksową, wówczas klient otrzymuje jedną fakturę za sprzedaż i dystrybucję energii, oraz druga grupa umowa sprzedaży, a wtedy klient otrzymuje osobną fakturę od dystrybutora za dystrybucję energii i drugą za sprzedaż od sprzedawcy i tego klienci nie lubią, bo myślą że płacą podwójnie, co jest oczywiście bzdurą... Ceny dystrybucji są zawsze takie same, ponieważ są zatwierdzane przez URE, a cena sprzedaży zależy od marży sprzedawcy... Polecam zmianę sprzedawcy. Warto się zapoznać z ofertami alternatywnych sprzedawców, gdyż często dają znacznie lepsze warunki niż tacy monopoliści jak Tauron, Pge, Enea czy Energa...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Abonamentowa opłata w przypadku gazu jest u wszystkich, a poza tym może być tak, że mają taniej na mediach, ale dają dodatkową opłatę "bo coś", a finalnie może być taniej, więc na przyszłość więcej konkretów, bo takie głupoty nic nie wnoszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Przyjaciele zmarlego na mostku (3 odpowiedzi)

Nie wstyd wam? Przeczytalam wszystkie opinie o '' upamietnianiu'' miejsca smierci waszego kolegi....

Fitness, siłownia Stogi? (10 odpowiedzi)

Możecie mi podpowiedzieć, gdzie znajduje się club fitness, ewentualnie siłownia najbliżej Stogów?...

Ziembiński pseudo dziennikarz (4 odpowiedzi)

Czy dalej Stogi muszą się wstydzić człowieka zwanego czerwonym korsarzem? Człowiek robi wstyd w...

do góry