Widok

Enrex Energy - naciągacze starych ludzi na dodatkowe kosztyt

UWAGA! Na Stogach pojawili się przedstawiciele firmy En En z Radomia, którzy namawiają starszych ludzi na przepisywanie umów na dostawy prądu i gazu za ich pośrednictwem. Poza dotychczasowymi kosztami dochodzą jeszcze opłaty abonamentowe co jest jednoznaczne z dodatkowym kosztem. Na szczęście od takiej umowy można odstąpić w ciągu 14 dni gdyż jest zawarta poza siedzibą firmy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety moja Mama dała się im naciągnąć, teraz musimy płacić 1750 zł kary za zerwanie umowy (6-letniej!) - uważajcie na enrex energy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma gra w otwarte karty - podaje cenę na cały okres 6-letniej umowy. Naciągają raczej ci, którzy do umowy wpisują cenę obowiązującą do końca 2018 r. a nie chcą ujawnić ceny od 1 stycznia 2019 r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A dlaczego mowia, ze zajma sie przepisaniem umowy, znaczy, ze wypowiedza umowe w firmie, w ktorej obecnie mamy umowe na prad, a co do czego to trzeba placic i im i staremu dostarczycielowi poniewaz nic z ta umowa nie zrobili. Siedzibe maja w Radomiu a rachunki za prad od nich ciagle takie same, znaczy na ta sama kwote, a licznika nie spisuja. Wiec pytam sie na jakiej podstawie ? Moim zdaniem uszusci, slodza jak sie na umowe podpisac, a pozniej tylko rachunki przysylaja i trzeba placic u obu dostarczycieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry