Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan wątek zamknięty Nie polecam usług , za trzy dni kończy mi się okres ubezpieczenia i do...
~Krystyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

likwidacja szkody wątek zamknięty Zero profesjonalizmu.Brak odpowiedzialności za cokolwiek.Praca opiekuna...
~Niezadowolony Klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2017

aneks do umowy wątek zamknięty wyslalem na adres tej niby to firmy ubespieczeniowej z prosba o wydanie...
~aneks
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Obsługa klienta powypadkowego na bardzo niskim poziomie wątek zamknięty To co się dzieje w Hestii to prawdziwa tragedia. Likwidator nie odbiera...
~Ewa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Najgorsza obsługa w moim życiu wątek zamknięty Po zakupie samochodu Hestia nie wie ile mam zapłacić po rekalkulacji, na...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Spoko, wszystko załatwione wątek zamknięty Jako poszkodowany, zostałem dobrze obsłużony przez STU, w którym ubezpieczony...
~lacki2000
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Obsługa klienta powypadkowego na bardzo niskim poziomie wątek zamknięty Jestem bardzo rozczarowana, wręcz zbulwersowana sposobem prowadzenia mojej...
~Rozczarowana
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Tragedia wątek zamknięty Opiekun klienta jest po to,aby pięknie odpisać,iż odszkodowanie się nie...
~Ubezpieczony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Za wątek zamknięty Na tak ................ ......
~Jeden
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Z usług STU Ergo Hestia SA korzystam od dobrych kilku lat-ubezpieczam swoje...
~myszka
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

Polisa AC wątek zamknięty Witam. Nie polecam tego Ubezpieczyciela. Po zgłoszeniu szkody czekałem na...
~yasec
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

UWAGA NA FIRME ERGO HESTIA!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Miałem niewielką kolizję z taksówkarzem, uderzył mi w auto. Mimo przyznania...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

odradzam (...) wątek zamknięty po zimie nastopilo zalanie doch pomieszczen , oraz pekniecie komina . rumia...
~ilon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry