Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena Oceniam Panią Adę Nadolską, jako osoba kupująca mieszkanie. Współpraca...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Agnieszka - ocena Pan Łukasz z Estatic Nieruchomości zajmował się sprzedażą naszego mieszkania....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

Dorota - ocena Kontakt do Pana Roberta Bandrowskiego dostałam z polecenia mojej koleżanki i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Wioletta - ocena Polecamy biuro i p. Adę Nadolską każdej stronie zaangażowanej w transakcje...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Sylwia Gorecka - ocena Jestem bardzo zadowolona z usług biura, a przede wszystkim z profesjonalnego...
~Sylwia Gorecka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Grzegorz Nagórski - ocena Sprzedając mieszkanie korzystałem z biura Estatic, które szczerze polecam....
~Grzegorz Nagórski
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Krzysztof - ocena Pan Robert Bandrowski z biura Estatic podszedł rzetelnie do sprzedaży mojego...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 września 2023

Beata Wilkoszewska - ocena Szczerze polecam współpracę z Panią Anną Michalską z Biura Estatic. Pani Anna...
~Beata Wilkoszewska
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Bartek - ocena Właśnie sprzedaliśmy mieszkanie w Gdyni Redłowie dzięki firmie Estatic....
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 15 września 2023

M.L. - opinia Polecamy biuro, a zwłaszcza panią Anię Michalską. Sprzedawałem i kupowałem...
~M.L.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Damian - opinia Mieliśmy przyjemność współpracy przy sprzedaży mieszkania z Panią Natalią...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Marcin - opinia Najwyższa ocena za współpracę z Panią Natalią Krzemińską. Ponadprzeciętne...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Mikołaj Skłodowski - opinia Z firma zetknąłem się po raz pierwszy. Trochę losowo. Ale los okazał się...
~Mikołaj Skłodowski
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Michał Kuliński - opinia Współpracowałem z Panią Adą Nadolską, która była przedstawicielem Państwa...
~Michał Kuliński
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Michał - opinia Jako wymagający klient, skorzystałem po raz pierwszy z usług biura Estatic...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Dorota - opinia Bardzo polecam agencję Estatic Nieruchomości, a w szczególności Panià Adę...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Darek - opinia Polecam biuro nieruchomości Estatic a w szczególności Panią Natalie za...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

MG - opinia Polecam biuro Estatic Nieruchomości. Pan Robert bardzo nam pomógł w...
~MG
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Aleksandra - opinia Bardzo polecam pani Natalia bardzo zaangażowana :)
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Jakub - opinia Zakup mieszkania za pośrednictwem agenta Łukasza oceniam na wzorowy. Opieka...
~Jakub
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry