Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arkadiusz Rosiński - opinia Polecam, wszystko załatwione od a do z! Pośredniczka Ada załatwiła wszystko...
~Arkadiusz Rosiński
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Zbigniew - opinia Mój dom został sprzedany za takie pieniądze jakich oczekiwałem. Czułem za co...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Antoni Matulewicz - opinia Polecam biuro nieruchomości Estatic. Współpraca z Panią Magdą G., to czysta...
~Antoni Matulewicz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Jacek Masztalerz - opinia Zlecenie sprzedaży mieszkania w Gdyni za pośrednictwem biura Estatic to był...
~Jacek Masztalerz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

Edyta - opinia Zakup mieszkania w Gdyni z Białegostoku to niemożliwe. Możliwe tylko z Biurem...
~Edyta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Joanna - opinia Agencję Estatic polecam z czystym sumieniem. Cały proces wynajmu mieszkania,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 18 czerwca 2023

KasiaW - opinia Pani Ada mega! Wytrwała profesjonalna. Na transakcję czekaliśmy ok pół roku z...
~KasiaW
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Kamil - opinia Agent Łukasz dokonał analizy naszej nieruchomości. Zaproponował ustalenie...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2023

Paweł - opinia Jesteśmy bardzo zadowolony ze współpracy z biurem Estatic a szczególnie z...
~Paweł
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 maja 2023

Dorota - opinia Miałam przyjemność współpracować z Estatic Nieruchomości a konkretnie z Panią...
~Dorota
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Łukasz J - opinia Serdecznie polecam Panią Anię M. Pełna uśmiechu, profesjonalizmu i wiedzy...
~Łukasz J
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Beata Krzemieniecka - opinia Bardzo dziękuję P. Robertowi Bandrowskiemu za ogromną dozę empatii i pomoc...
~Beata Krzemieniecka
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 maja 2023

Adrian Borowski - opinia W ubieglym miesiacu mialem okazje wspolpracowac i korzystac z pomocy pana...
~Adrian Borowski
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2023

Paulina Nimiejko - opinia Moja nieruchomość została sprzedana w zaledwie 3 tygodnie. Polecam pana...
~Paulina Nimiejko
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2023

Kasia Jakimowicz - opinia Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość. Od...
~Kasia Jakimowicz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 kwietnia 2023

Agnieszka Krotke - opinia Bardzo profesjonalne biuro nieruchomości. Współpraca z Panem Robertem...
~Agnieszka Krotke
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2023

Dorota Jakubowska - opinia Z całego serca polecam biuro etatic a w szczególności Panią Natalię...
~Dorota Jakubowska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Karolina - opinia Sprzedawałam i kupowałam apartamenty w Sopocie z Panem Robertem Bandrowskim z...
~Karolina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Natalia Karaban - opinia Szczerze polecam te biuro nieruchomości, w szczególności panią Adę Nadolską,...
~Natalia Karaban
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Anna - opinia Polecam z całym sercem Estatic . Zwłaszcza panią Adriannę Nadolską, która w...
~Anna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry