Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Mieliśmy z mężem okazję poznać Pana Krzysztofa Wolanina przy okazji sprzedaży...
~Joanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

An_na - opinia Moje mieszkanie sprzedawałam najpierw z innym biurem przez prawie 5 miesięcy...
~An_na
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

Joanna S. - opinia Miałam okazje nawiązać współpracę z Panem Robertem przy okazji sprzedaży...
~Joanna S.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Bernadeta - opinia Dziękuję Panu Krzysztofowi Wolańskiemu za profesjonalnie przeprowadzoną...
~Bernadeta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Darek - opinia Dziękuję za sprawną i profesjonalną obsługę przy sprzedaży domu, polecam
~Darek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Anna Jóźwiak - opinia Bardzo Profesjonalne Biuro Nieruchomości. Szczególnie Polecam do współpracy...
~Anna Jóźwiak
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Agata - opinia Polecamy współpracę z Biurem Estatic, w szczególności z przemiłą Panią...
~Agata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Sebastian - opinia Współpracowałem z Panem Robertem Bandrowskim z biura Estatic Nieruchomości...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2023

Piotr - opinia Z przyjemnością polecam współpracę z panem Łukaszem Wydrowskim w kwestii...
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2023

Magda - opinia Super współpraca z Panią Natalią! Zaangażowana i sympatyczna, bardzo sprawne...
~Magda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2023

Krzysiek - opinia Dziękujemy bardzo Pani Natalii za profesjonalizm, zaangażowanie o świetnie...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2023

Monika - opinia Bardzo dziękuję za współpracę Panu Robertowi Bandrowskiemu. Jestem pod...
~Monika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2023

Robert Binkiewicz - opinia Doskonale przeprowadzona transakcja zakupu nieruchomości. Polecam
~Robert Binkiewicz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

Dariusz - opinia Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Robert Bandrowski bardzo...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

Piotr - opinia Bardzo dobra obsługa, jestem zadowolony przede wszystkim dlatego, że wszystko...
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Justyna - opinia Polecam z całego serca firmę, a zwłaszcza p. Adę Nadolską, która w fachowy...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Ireneusz - opinia Pan Łukasz Wydrowski to świetny pośrednik nieruchomosci. Zajął się procesem...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Emilia - opinia Moje mieszkanie w Gdańsku Wrzeszczu zostało sprzedane w niecały miesiąc....
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Jacek F. - opinia Wybrałem Estatic spośród dużego grona agenci nieruchomości do sprzedaży...
~Jacek F.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2022

Iwona - opinia Dziękuję Pani Adzie za pomoc w wynajeciu mieszkania. Współpraca była bardzo...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry