Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam salon wątek zamknięty Finalnie kupiłem w salonie auto. Sprzedawca pełen profesjonalizm. Oprócz...
~MM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Jak chcą to mogą - kontynuacja wspólpracy wątek zamknięty Na wstępie tylko nadmienie że jestem również autorem wcześniejszej negatywnej...
~Rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Błedna diagnoza, ceny z kosmosu wątek zamknięty Witam, Miałem problem z silnikiem, udałem się więc do ASO EURO-CAR. Najpierw...
~Rafal
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

miszane uczucia wątek zamknięty Kupiłam samochód w salonie ale używany(świeżo sprowadzony).Po miesiącu...
~iwcia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

FACHOWA OBSŁUGA ZA ODPOWIEDNIĄ CENĘ wątek zamknięty Wczoraj korzystałem z serwisu i je4stem bardzo zadowolony, szybko sprawnie i...
~Maciek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Rewelacja wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować Panu kierownikowi za rewelacyjną obsługę...
~Danusia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

Sprawdzenie w ASO wątek zamknięty Przed zakupem używanego samochodu, zdecydowałem się na sprawdzenie go w ASO...
~Michał
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

drogo, dlugo, i nie naprawione wątek zamknięty ta sama usluga, zakonczona sukcesem w innym warsztacie 3000zl brutto tu dwie...
~Andrzej Michalski
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Opieszała obsługa wątek zamknięty Zgadzam się z innymi, że serwis w Euro Car Gdynia jest kiepskiej jakości....
~Kierowca
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Kilkakrotnie już gościłem w salonie, przeważnie byłem obsługiwany przez Pana...
~Kierowca
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 marca 2011

Rewelacja wątek zamknięty Kupiłem nowe auto - śliczną Fiestę, dla żony. Rewelacyjna jakość obsługi....
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Porazka wątek zamknięty Jedyny serwis w ktorym wymiana opon z letniuch na zimowe zajmuje 2...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

Śmiech na sali wątek zamknięty Jedyny serwis w ktorym wymiana opon z letniuch na zimowe zajmuje 2...
~Mateusy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

Pęknięty przewód intercoolera wątek zamknięty Wymiana przewodu intercoolera z robocizną 290 PLN - Ford Focus 2005. Cena...
~Focus 2005
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2010

Nie polecam !!! wątek zamknięty Oddałem auto do naprawy, po zrobieniu badania technicznego zdecydowałem się...
~M.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Wymieniana część w okresie gwarancji???!!! wątek zamknięty Jak to jest ? Jeżeli wymieniam coś na gwarancji auta to prawda, że kończy...
~jowita
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Jest ok wątek zamknięty Salon i serwis w porządku. Kupowałam auto w tym roku i nie miałam żadnych...
~klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

zimno i nudno wątek zamknięty Według informacji w miejscu oczekiwania na serwis powinien być internet (jest...
~Winicjusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

Asia GA1791J wątek zamknięty Szybko fachowo i profesjonalnie! Serwis polecam innym użytkownikom marki FORD.
~Asia GA1791J
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Profesjonalna i szybka obsługa wątek zamknięty Polecam serwis w Euro-Car. Profesjonalna, bardzo pomocna i uprzejma obsługa....
~Paulina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

44

wątków

do góry