Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Warto zostawić tu swoje dziecko. Opiekunki są czujne i bardzo zaangażowane w...
~Lidka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Kasowanie pełnej kwoty za niemowlaka, który siedzi na kolanach i nie korzysta...
~mama2dzieci
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty To istny raj dla dzieci! Pierwszy raz zostawiłam tu swoje dziecko i z...
~Nina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Cieszę sie, ze zostawiłam córkę właśnie w tym placu zabaw. Miała naprawdę...
~Sonia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Udana zabawa mikołajkowa wątek zamknięty Moje dziecko z klasą było tam na mikołajkach. 2 godziny świetnej zabawy za 14...
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

~JT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Masakra wątek zamknięty Nie polecam. Kazano mi zaplacic za 10 miesiecznd dziecko. Nie mozna wjechac...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

nie polecam wątek zamknięty Przyszłam na urodziny 7 letniego syna z 15 letnią córką i za czekanie chciano...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

Nie polecam!!!Nastawienie tylko i wyłącznie na kasę wątek zamknięty Odwiedziłam plac zabaw z dziećmi (3 i 8 lat),postanowiłam że zostanę na...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

coraz gorzej wątek zamknięty 2 razy robiłam tam urodziny córki - pierwsze urodziny były super i bez...
~ela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Żenada wątek zamknięty Odwiedziłam ostatnio plac zabaw jako mama gościa zaproszonego na...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Stosunek do dziecka wątek zamknięty Moje dziecko zostało potraktowane w sposób bardzo nieprzyjemny przez panią w...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

nigdy więcej nie polecam, najgorszy na jakim byliśmy wątek zamknięty Obsługa tragiczna. Pani ok. 60 lat totalna porażka zero przygotowania jeżeli...
~ANNA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Urodziny wątek zamknięty Miałam okazję wyprawie córce kolejne urodziny na placu i napewno już...
~Mania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Zawsze super urodziny wątek zamknięty Przerobiłam wszystkie place zabaw w gdańsku i mogę 100% stwierdzić, że to...
~Mama IZY
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

mama - opinia wątek zamknięty Urodziny może i fajna zabawa ale dla 20 dzieci tyle samo słodyczy co dla 10...
~mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Średnia przyjemność wątek zamknięty Plac zabaw odwiedziliśmy pierwszy raz z 1 rocznym dzieckiem. Wiedzieliśmy, że...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Dobe miejce na zabawę urodzinową. Polecam wątek zamknięty Plac jest bardzo ładny, jest kolorowo chyba jeden z najładniejszych w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

dla zysku nie dla zabawy dzieci wątek zamknięty byłem na imprezie urodzinowej syna znajomych, wpuszczono nas i skasowano i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Super plac, gratuluję pomysłu i obsługi wątek zamknięty Wczoraj z żoną i naszymi synami oraz z moim przyjacielem, jego żoną...
~Marko S
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry