Nauka Jazdy Euromoto

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 32/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecaj! Kat. B wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę Euromoto! Na wykładach była fajna atmosfera, wszystko...
~Jędrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

Rewelacja wątek zamknięty Nie jeździłam 8 lat i wystarczyło wykupić 10 godzin jazdy. Zdałam za trzecim...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem. Świetnie podejście instruktora. Elastyczność,...
~Szybki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Najlepsza szkoła! wątek zamknięty Egzamin kat. B zdany za pierwszym razem. Podejście i sposób przekazywania...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam instruktor Panią Darię ☺️ bardzo kontaktowa, cierpliwa, przekazana...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Kat. A zdana za 1 razem to chyba najlepsze podsumowanie. Przystępna cena,...
~łukasz t
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Nauka na wysokim poziomie i w przyjemnej atmosferze. Egzamin zdany za...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

euromoto najlepsze wątek zamknięty Zdawalem na motor, teraz na samochod i jak dla mnie super podejscie , prawo...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Bardzo polecam Euromoto. wątek zamknięty Jak zdawać prawo jazdy to tylko w Euromoto,najlepszej szkoły w całym...
~Piotr K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Zdane wątek zamknięty Polecam szkołę jak I instruktorów bardzo cierpliwi i mający pojęcie jak...
~Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Polecam Euromoto wątek zamknięty Świetny kontakt, Super kadra. Dzięki instruktorce, Pani Darii, egzamin zdany...
~Rafal
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Egzamin kat. A zdany za pierwszym razem! wątek zamknięty Nigdy wcześniej nie jeździłem motocyklem, pomimo mojej ograniczonej...
~Alan D.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Kat A wątek zamknięty Polecam Pana Piotra. Jest doświadczonym i cierpliwym instruktorem. .Egzamin...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

KAT.A - polecam !!! wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy euromoto. kurs na kat. A przeprowadzony ekspresowo....
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Kat. B i A2 wątek zamknięty Obydwa egzaminy zdane za pierwszym razem dzięki profesjonalizmowi i...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Super szkola !!! wątek zamknięty Kochani , chciałabym wszystkim polecić najlepszą szkołę jaką jest euromoto w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Kategoria B zdana za pierwszym razem :D wątek zamknięty Super szkółka, bardzo dobrze przygotowują. Pełna profeska. Polecam :)
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Kat. A wątek zamknięty Zdałem prawko na kat. A za pierwszym razem, choć nigdy wcześniej nie...
~Karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Polecam!! wątek zamknięty Wszystko na tak! Atmosfera super, Pani Daria wspaniała osoba, stres-minimalny...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

Dziś zdałem kategorię A! wątek zamknięty Polecam OSK Euromoto w Gdyni. Ucząc się w tym ośrodku zdałem kategorię A przy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
302

postów

268

wątków

do góry