Nauka Jazdy Euromoto

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 32/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziś zdałem kategorię A! wątek zamknięty Polecam OSK Euromoto w Gdyni. Ucząc się w tym ośrodku zdałem kategorię A przy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

10/10 wątek zamknięty Jezdziłem 10h z Panem Jarkiem oraz 10z Panem piotrem, pełna profeska, zero...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Kat A wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem dzieki zaangazowaniu i profesjonalnemu...
~Krystian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Polecam! Kat. B,A2 za pierwszym razem zdane. wątek zamknięty Kategorie : B, A2 zdane za pierwszym razem. Kontakt z sama szkoła super,...
~Cezary Gawrysiak
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Polecam instruktorkę Darię! wątek zamknięty Ja swój kurs robiłam już kilka lat temu, teraz postanowiłam wrócić,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

KAT. A Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę nauki jazdy EUROMOTO. Egzaminy zdane za pierwszym razem...
~Sławek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Kat. A polecam wątek zamknięty Zdane za pierwszym podejsciem, pozdrawiam Pana instruktora na Shadow'ce.
~P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Najlepsza instruktorka w 3City wątek zamknięty Moja przygoda zaczyna się w 2012 roku kiedy pełna optymizmu chciałam zdać...
~Em
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Najlepsza szkola wątek zamknięty Polecam Euromoto i instruktora Piotra Ćwieląga!! Najlepsze podejście, cenne...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Kat A wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem. Podziękowania dla insruktora Piotra. Polecam!
~Arek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Super szkoła! wątek zamknięty Szybki czas kursu, przystępna cena, fachowe nauczanie i oczywiście dzięki...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Pozytywna energia = Pozytywny wynik wątek zamknięty Umówiłem się na 2 godziny jazd tuż przed egzaminem i zdążyłem przekonać się...
~Michał D.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

POLECAM!!! wątek zamknięty serdecznie polecam szkołę. Egzamin zdany za pierwszym razem,bez problemów i...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Super szkoła wątek zamknięty Świetna szkola. Teorie mozna sobie dostosowac do grafiku co jest duzym...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Kurs prawa jazdy kategoria B wątek zamknięty Kategoria B teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Serdecznie polecam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Tomasz Boroch - instruktor doskonały wątek zamknięty Motocyklową pasję odkryłem dość późno, w wieku 53 lat. Chcieć to móc... ale...
~Sławek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

NAJEPSZA SZKOŁA JAZDY I NAJLEPSZY INSTRUKTOR wątek zamknięty Witam przyszłych kierowców ! Chciałabym podzielić się opinią na temat szkoły...
~Angelika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Ocena wątek zamknięty Euromoto to zdecydowanie godna polecenia szkoła. Obsługa w biurze na wysokim...
~Adrian Kaszuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Godna polecenia szkoła!!! wątek zamknięty Szkoła, która na prawdę chce żebyś zdał egzamin! Bardzo polecam - za świetny...
~Marek K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Polecam na kategorię B wątek zamknięty Jedna z lepszych szkół uczących w Trójmieście, bardzo dobre podejście do...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
303

postów

269

wątków

do góry