Widok

Ewa - opinia

Jedna wielka porażka!!!!! Strzeżcie się przed tym deweloperem! Ponad pół roku opóźnienia i cisza ze strony 7N. Do momentu aż otrzymali ostatni przelew jeszcze coś zdawkowego napisali, zaraz po kompletna cisza, ignorancja. Osiedle tragicznie wykończone.. To nie moja pierwsza przygoda z deweloperka ale z takim się jeszcze nie spotkałam! nie polecam!!!!
Moja ocena
obsługa: 1

oferta: 2

jakość: 2

terminowość: 1

przystępność cen: 1

ocena ogólna: 1

1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Ewo, przykro jest nam czytać taką opinię o naszej firmie. Niestety, opóźnienia i związane z nimi przesunięcia etapów spowodowane były sytuacją na rynku budowlanym w Polsce w 2020 i 2021 roku, a nie naszą niestarannością. Staramy się, jak możemy, by dotrzymać umówionych terminów, jednak nie mamy wpływu na opóźnienia w dostawach materiałów budowalnych czy przedłużeniach czasu oczekiwania na pozwolenia związane z budową. Zależy nam na tym, by wypracować możliwie najlepsze rozwiązanie każdej sytuacji, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Czekamy na Pani telefon pod numerem 801 007 008 lub wiadomość e-mail: info@siodme-niebo.pl. Pozdrawiamy serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry