Widok

Ewa - opinia

Elite Temat dostępny też na forum:
Gorące podziękowania w głównej mierze dla Pana Grzegorza ale też i Pana Patryka za takie przygotowanie mnie do egzaminu. egzamin zdany za pierwszym razem . Podziękowania należą się też Panu Arturowi za polecenie mi Pana Grzegorza który jak nikt inny potrafił przekazać mi całą wiedzę na temat przepisów drogowych. Gorąco polecam Pana Grzegorza jako instruktora jak i wykładowcę. To przez to że robi wszystko aby ludzie nie ziewali na wykładach zdałam zarówno teorię za 1 razem jak i praktykę dziś. Ale co ELITA to ELITA .
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za miłe słowa i zaufanie. Gratulujemy zdanego za 1razem bezbłędnie egzaminu państwowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry