Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomek - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie szkółkę EXPERT. Jezdzilem z Iwona i Tomkiem, wszystkiego...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

OSK Expert Gorąco polecam!!! Nie zawiedziesz się :-) wątek zamknięty Polecam wszystkim ,którzy zastanawiają się nad kursem. Świetni ludzie...
~Miss_Chaos
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Najlepszy OSK w trójmieście! wątek zamknięty Szczególne podziękowania dla Iwony. Praktyka jak i teoria za pierwszym...
~Damian B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Zrobiłem w tej szkole kat. A2 i B, i zamierzam zrobić w niej jeszcze A....
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Iwonę. Po pierwsze bardzo komunikatywna i...
~Jurek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Mega zadowolony wątek zamknięty Szkółka ŚWIETNA , poziom nauczania bardzo dobry , profesjonalna obsługa ....
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Cierpliwość i skuteczność wątek zamknięty Gorąco polecam OSK Expert. Wybrałem ten ośrodek na podstawie poprzednich...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Polecam gorąco! wątek zamknięty Zdawałem prawko 2 lata temu na kategorie "B"i "A2", szybko i sprawnie w 2...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

najlepsza szkoła w trójmieście! wątek zamknięty Drugi raz mialam zaszczyt być absolwentką tej szkoły dla przyszłych...
~Sawanahh
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

OSK EXPERT wątek zamknięty Polecam szkołę EXPERT- zdałam za pierwszym :) Instruktora jazdy polecam Pana...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Z czystym sercem godna polecenia wątek zamknięty Jak w tytule, z czystym sercem polecam szkołę OSK EKSPERT. Zebranie się do...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Świetny OSK wątek zamknięty Z ręka na sercu polecam ten ośrodek. Obsługa miła i kompetentna, ceny w...
~Jakub J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Świetni i skuteczni instruktorzy - bardzo polecam wątek zamknięty Wybrałem OSK Expert, ponieważ szukałem ośrodka blisko mojego miejsca...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców w Trójmieście ! ;) wątek zamknięty Tak jak w nagłówku - najlepszy ośrodek ;) Bardzo niskie ceny. Obsługa bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Nazwa OSK „Expert” całkowicie oddaje poziom nauczania – instruktorzy to prawdziwi eksperci. OSK Expert wątek zamknięty O takich wykładowców dzisiaj trudno – cierpliwy, dokładny w każdym...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY! wątek zamknięty Polecam wszystkim wybierającym się na kurs tę szkołę! Wykłady prowadzone...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Guest1756 - opinia wątek zamknięty Polecam szkole jazdy. Trafiłem na instruktora Wojtka Nowaka który niebywałe...
~Guest1756
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Zdałem obydwa egzaminy za pierwszym razem. Jestem zachwycony OSK Expert....
~Marceli
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 grudnia 2015

Kurs wątek zamknięty Chciałam bardzo polecić OSK Expert i pana Wojtka instruktora. Super...
~Anna K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

Najlepsza szkoła ! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam !! Teoria super poprowadzona kur weekendowy. Zajęcia...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
599

postów

537

wątków

do góry