Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
niezłe miejsce wątek zamknięty Byłem tak kilka razy i w sumie za każdym razem dobrze się bawiliśmy. Ceny...
~Carlos80
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

tak sobie wątek zamknięty muzyka byla ok,i kawalki z lat 90 i nowoczesna muzyka.Brawo.Ceny z...
~sredniozadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

M - opinia wątek zamknięty Miły klimat, przyjemna muzyka różnych gatunków, w sam raz do potańczenia....
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

beznadziejnie wątek zamknięty ostatni bylem w klubie d.j.gra beznadziejnie nikt sie nie bawił mimo soboty...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

BEZNADZIEJAA ! wątek zamknięty masakra byłam tam 5 razy z czego 3 było beznadziejnie ! Dj młody, a gra...
~agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

Impreza urodzinowa wątek zamknięty mieliśmy okazję bawić się w klubie na imprezie naszej koleżanki, pomimo...
~Emka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Zenada wątek zamknięty Wczorajszy wieczor chcielismy zwyczajnie sie pobawic ,niestety atmosfera...
~klientki
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

marta - opinia wątek zamknięty Niedawno wybrałam się ze znajomymi, żeby poimprezować na Starówce....
~marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Nieplanowane imprazy sa najlepsze:) wątek zamknięty Bylam wczoraj w tym klubie i mile zaskoczenie.Bardzo ladny wystroj,muzyka...
~Lena
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

bez klimatu, bez polotu. wątek zamknięty W klubie byłem w zeszłą sobotę. Za wejście 10 zł, na miejscu piwo za 9zł....
~Krystian
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

fajny klub wątek zamknięty Byłam na 30 stce (jeszcze raz sto lat dla Dagmary!), fajny klub, przyjemne...
~aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

POLECAM ! wątek zamknięty Miałam ostatnio okazje bawić się z moimi znajomymi w klubie Fahrenheit ,...
~Anita
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2012

Super Jedzonko wątek zamknięty Super smacznie i ceny ok i zauważyłam ze Menu sygnował sam Kuchmistrz...
~Ilonka z Wrzeszcza
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

Przestańcie oszpecać Gdańsk! wątek zamknięty Won z napisem! Jak można tak oszpecać najbardziej reprezentacyjną ulicę...
~ZM
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

DJ wątek zamknięty Wczoraj namówiłam znajomych, żeby iść tam na imprezę bo zawsze dobrze się...
~mała
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2012

króka ocena wątek zamknięty + czyste toalety, mydło i ręczniczki na miejscu + ciekawe Panie na parkiecie...
~Baryl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

WRESZCIE COŚ Z KLASĄ wątek zamknięty Wreszcie w Gdańsku powstał klub z klasą, barmani klasa, dj klasa, bawiłyśmy...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

Super club z super menu wątek zamknięty Jedzonko i drinki super premium. Obsługa profesjonalna.Fajna muza i...
~Jack
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2012

Miejsce stworzone z pomysłem wątek zamknięty Odwiedziliśmy ze znajomymi lokal w zeszły piątek kolo godz 20 z zamiarem...
~Maja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

TAK! wątek zamknięty Ludzie nie wiem jak mozecie narzekac.. czy w jakiej kolwiek dyskotece...
~Staly klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry