Widok

Fajerwerki na weselu

Wesele Temat dostępny też na forum:
Ktoś miał? Jak oceniacie tę atrakcję?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam na weselu gdzie wystąpiła taka atrakcja, jednak zapewne ze względu na fundusze, była dosyć uboga. Goście nie byli specjalnie zadowolenia, że ktoś ich odciąga od jedzenia czy tańca, że muszą wyjść na zewnątrz po coś, co wygląda słabo i krótko. Także jeżeli ktoś chce się na to zdecydować, trzeba być przygotowanym na spory wydatek. Trzeba też pamiętać, że w porze letniej dużo później jest ciemno. Znajomi byli na weselu gdzie pokaz odbywał się w lipcu o 22. Efekt nie był podobno powalający.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też byłam na weselu gdzie był pokaz fajerwerek. Ot taki sobie pomysł. Szału nie było. To była jesień i ludzie spoceni po tańcach wychodzili ok. 22 na dwór i zgrzytali zębami z zimna. To był największy minus tego wszystkiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam. Poczatkowo nie byłam do tego przekonana. Z powodu ceny. Mój wtedy jeszcze narzeczony namówił mnie jednak. Bardzo mi się fajerwerki podobaja ale ogólnie cena takiego pokazu trochę mnie przeraziła jak patrzyłam sobie w sieci. W końcu postanowiliśmy zamówić sobie fajerwerki samodzielnie.
W sieci są dostępne do kupienia zestawy pirotechniczne -----> https://www.pirosklep.pl/31-pokazy-pirotechniczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry