Widok

Fajerwerki

Wszystkich amatorów sztucznych ogni zawczasu informuję, że strzelanie z nich poza ściśle wyznaczonymi datami (31 grudnia i 1 stycznia) jest nielegalne i grozi mandatem 500 zł. Przy kolejnej nocnej kanonadzie ręka mi nie zadrży, gdy będę dzwonił na policję.

https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1005930,fajerwerki-sylwester-zaklocanie-ciszy-nocnej.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

cywilizowane społeczności rezygnują z tego szaleństwa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokladnie
Ostatnio w nestorze bylo nocne strzelanie. Ludzie sa nie powazni. I wlasciele na to zezwalaja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko wymaga czasu, za kilka lat fajerwerki bedą tylko wspomnieniem. Mam wątpliwość aby któreś z was tak z dnia na dzień zrezygnowało z np. słodyczy, pieczywa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja z dnia na dzień zrezygnowałem z palenia, w tym roku minęło pięć lat. I to jest zdecydowanie bliższe porównanie niż to z pieczywem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gościu zajmij się swoją d*pa a nie innymi zawsze na osiedlu się znajdzie sprzedawczyk ale pamiętaj kij ma 2 końce i ciebie kara nie ominie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

Kto zistał wójtem ? (9 odpowiedzi)

Czy ktoś wie ?

Dziura Bojano (17 odpowiedzi)

Czy to prawda ze Bojano stanie najwiekszą dziurą w trojmiescie przez to ze nie bedzie tu wezla...

Budowa przekaźnika przez polkometel w Bojanie 399/37 (44 odpowiedzi)

W najbliższym czasie firma polkomtel planuję budowę dużego przekaźnika w Bojanie na działce...

do góry