Widok

Fantastyczna szkoła

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Kazimierza Temat dostępny też na forum:
Szkoła, którą cechuje: wysoki poziom nauczania, profesjonalna, zaangażowana Kadra, rodzinna atmosfera. W planie zajęć od pierwszej klasy: dwa języku, zajęcia WF, muzyki, edukacja informatyczna, pływalnia...każde z tych zajęć z profesjonalistami! Bogata oferta zajęć dodatkowych np. zajęcia judo, na które uczęszcza córka prowadzą Trenerzy z ogromnymi osiągnięciami sportowymi i dydaktycznymi. Wyposażenie bez zarzutu. Nauka i zabawa w bezpiecznych warunkach. Fantastyczna białą szkoła, nawet najmłodsi doskonalą swoje umiejętności. Dyrekcja szkoły, Kadra Pedagogiczna, Administracja, pracownicy techniczni to osoby, które nie boją się podejmować nowych wyzwań, dają wspaniały przykład, cieszą się dużym autorytetem wśród dzieci. Nauczyciele wymagający, stwarzający Uczniom doskonałe warunki do nauki. Pełen podziw a kreatywność!
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

wow :) super :) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

do góry